27. kolo, U16 - mladší dorost B 2021/2022

SK Roudnice nad Labem

Medenica (Donadello) - Kyzlink (Sobota), Štěpán, Srba, Tomáš Pokorný - Ungerman, Bošek, Nebeský (Šimon Pokorný) - Matěj Pokorný, Kulhavý (Šedivý), Sladovník

• Branky: Sladovník 3, Nebeský, Ungerman ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
Náš mladší dorost U16 měl celý zápas pod kontrolou a ve velmi kvalitním zápase získal další tři body.

Komentář hráče Daniela Kyzlinka:

Roudnice nebyla jednoduchý soupeř, přesto jsme do utkání šli s velikým klidem. Po 10 minutách jsme se ale nechali zbytečně vyprovokovat, například dohráváním soubojů ze strany soupeře. Do kabin jsme šli za stavu 3:1.V druhé půli jsme hned zpočátku inkasovali gól a tím jakoby zaspali. I po této studené sprše jsme se ale probrali a od 64. minuty, kdy Filip Sladovník vstřelil branku a připsal si hattrick, bylo vše už v naší režii. Posledním gólem vše završil David Ungerman.

Nejlepší hráči podle Daniela Kyzlinka: Karel, Srba Filip Sladovník, Matěj Pokorný