U16 - remíza s Teplicemi

26. kolo, U16 - mladší dorost B 2021/2022

Teplice "B"

Sestava domácí:

Donadello - Kyzlink (Bošek), Štěpán, Srba, Vojtěch - Matěj Pokorný, Nebeský (Tomáš Pokorný) , Ungerman, Sladovník (Mačkić) - Kulhavý, Dinov (Blecha)

Sestava hosté:

• Branky: Kulhavý, Tomáš Pokorný ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
Zaslouženou remízou skončilo utkání našich mladších dorostenců s Teplicemi.

Komentář hráče Tomase Donadella:

Do zápasu jsme nevstoupili úplně jak bychom si představovali. Asi do 14. minuty se soupeř často dostával nakopávanými míči nebo rychlou kombinací na čtyři přihrávky před naše pokutové území. Vyvrcholilo to první velice lacinou brankou pro Teplice. Po obdrženém gólů jsme začali kontrolovat hru a vypracovali jsme si nespočet gólových příležitostí, ale žádnou jsme nedokázali využít. Po přestávce jsme pokračovali ve stejném duchu a podařilo se nám vyrovnat. Náš soupeř, který těžil jen z nakopávaných balónů a standardek, se ujal 20 minut před koncem opět vedení právě po šťastné standardce. My jsme se ale nevzdali, střídající oživili hru a vzápětí jsme srovnali. Chtěli jsme dotlačit zápas do vítězného konce, ale i přes velký počet šancí jsme nedokázali zápas překlopit na naši stranu, a tak to skončilo 2 : 2.

Nejlepší hráči podle Tomase Donadella: Jakub Kulhavý, Matěj Pokorný