3:2

(2 : 0)

Přípravné zápasy 2021/2022 B tým

Gotthardt (45. Spilka) - Ludvíček (45. Bican), Kozojed (62. Ludvíček), Arnaut, Mládek - Hudec (45. Křenek), Jeřábek, Uhlíř - Villaseca (45. Špatenka), Lehký (55. Kočí), Varačka (45. Štefančin)

• Branky:40. (p.k.), 44. a 85. - 53. Jeřábek, 58. Štefančin ŽK: , ČK: , Rozhodčí: .
V dalším přípravném utkání rezerva Dukly prohrála na hřišti Baníku Sokolov 2:3 po poločase 0:2. V zápase, v němž Dukla neproměnila řadu gólových šancí, nakonec rozhodla lepší efektivita v pokutovém území.

Jako první si vytvořila gólovou šanci Dukla v 10. min., když T. Mládek z 15m přízemní ranou nastřelil tyč a z odraženého míče pak dobíhající D. Ludvíček z 12m přestřelil odkrytou domácí branku. Ve 14. minutě F. Lehký po průniku prostředkem ze 17 m nastřelil břevno domácí branky. Domácí se dostali do první šance v 16. minutě po chybě v rozehrávce obrany Dukly, ale střela ze 14 m skončila vedle branky Dukly. Ve 28. min. další gólovou šanci po pasu od K. Arnauda postupoval M. Varačka sám na brankáře, který však jeho střelu ze 16 m stačil vyrazit, a z dorážky F. Lehký z levé strany opět nastřelil jenom bránícího brankáře a střela skončila sražená vedle domácí branky.

Ve 40. minutě zahrál rukou v pokutovém území Dukly stoper a z pokutového kopu domácí šli ve 40. minutě do vedení 1-0. Dukla odpověděla gólovou šanci po přihrávce D. Villasecy zakončoval D. Ludvíček z 10 m nad domácí branku.

V předposlední minutě 1. poločasu domácí z levého křídla obloučkem do pravého vinglu zvýšili na dva nula.

Ve druhém poločase Dukla pokračovala v dobrém výkonu, i když hrála proti větru. V 53. minutě po přihrávce od F. Špatenky z pravé strany zakončoval z 5 metrů pod břevno nekompromisně Jeřábek (2:1). O 5 minut později v 58. minutě J. Štefančin z malého vápna po přihrávce z levého křídla od T. Mládka vyrovnal na ze třech metrů.

V 68. minutě domácí zahrávali sérii tří rohových kopů, ale branku Dukly neohrozili. V další gólové šanci v 71. minutě se ocitl T. Mládek, který zleva vystřelil podél branky domácích. O minutu později, v 72. minutě si F. Špatenka narazil s K. Uhlířem a Špatenkovu střelu z 13m brankář domácích vyrazil.

V 79. minutě opět v gólové šanci V. Kočí ze 7 metrů po narážečce s J. Uhlířem zakončoval sám před brankářem vedle domácí branky.

Nakonec v 85. minutě domácí po rychlém protiútoku do otevřené obrany Dukly vstřelili vítězný gól na 3:2.