U14 se s podzimní částí sezony rozloučila vítězstvím

FK Neratovice-Byškovice

1:3

(1 : 2)

11. kolo, U14 - starší žáci B 2021/2022

Ve vyrovnaném utkání rozhodla větší produktivita našeho celku a také družstvu pomohl gól těsně před koncem 1. poločasu.

Ondřej Nový a Vladimír Sharygo zhodnotili utkání takto:

1.poločas: Vykopává náš soupeř z Neratovic. Hned ve 4. minutě útočíme na soupeřovu branku. Jan Drašnar centruje míč z pravého křídla na našeho hrotového útočníka Jakuba Zavadila, který hlavou umisťuje míč k tyči a dává gól. V 7. minutě útočí nás soupeř a centruje balón , který bohužel odfoukl vítr a nešťastně padá do naši brány. Dlouhou dobu nepadl žádný gól, ale my jsme většinu času na soupeřově polovině. I když utočíme tak se nám nedaří vystřelit na bránu. Zhruba v polovině poločasu jsme vybojovali přímý kop asi 2 metry od velkého vápna. Přímého kopu se ujímá Jakub Zavadil. Ten střílí k tyči, ale brankář to vyráží. Bohužel jsme se nedohodli při dorážce a míč končí mimo branku. Cca. ve 30. minutě běžel z pravého křídla Ondřej Nový a pokusí se zakončit, ale balón mu skočil a nakonec z toho je odkop od brány. V poslední minutě 1. poločasu běží David Čvirk středem hřiště s balonem a přihrává ho Janu Drašnarovi na druhé straně který s klidem uklízí balón do brány. 1. poločas končí za stavu 2:1.

2 poločas:

Ve druhém poločase se nám více dařilo mít míč pod kontrolou. Zlepšila se nám přesnost přihrávek a hezky se nám dařilo rozvíjet útoky přes střed tak i přes strany. Hráč na levém křídle,Jan Drašnar dával dobrý centry do vápna, ale bohužel se nám nedařilo vstřelit ten gól. Na 62 minutě útočník Jakub Zavadil obehrává brankáře a zvětšuje skóre na 3-1. Potom Vladimír Sharygo centroval míč do vápna, míč se odrazil od hráče Neratovic a Taylor Ford se pokusil o střelu nůžkami, ale bohužel se to nepovedlo. Konec zápasu 3-1.