0:9

(0:3)

3. kolo, U15 - starší žáci A 2021/2022

Marandici – Ullman, Liedl (41. Brůna), Marcol – Korbel, Mikulík, Filip, Nedbal, Hudec – Štěrba (41. Lorenc), Kejmar (41. Obermajer).

• Branky: 2. Korbel (Štěrba), 11. Nedbal (Kejmar), 33. Nedbal (Mikulík), 43. Obermajer, 59. Nedbal (Korbel), 61. Mikulík (Brůna), 64. Korbel, 73. Obermajer (Ullman), 80. Mikulík (Nedbal).
Náš tým do 15 zvládl utkání třetího kola na půdě Sokolova, kde jsme zvítězili s přehledem 9:0.

Hodnocení trenéra Kuchaře: Vstup do utkání se nám povedl na výbornou. Byli jsme hodně na míči a domácí družstvo jsme kombinačně přehrávali. Sokolovští postupně vyrovnali hru a do konce poločasu byli nepříjemní a nebezpeční. Ve II. poločase jsme se snažili hru zrychlit a domácí přehrát po stranách, co se nám i často dařilo. Vytvořili jsme si spoustu vyložených příležitostí. Dalším pozitivem bylo, že jsme dokázali udržet tempo do konce utkání i přes narůstající skóre.