U15: Na úvod sezony jsme nastříleli dvanáct branek

1:12

(1:2)

1. kolo, U15 - starší žáci A 2021/2022

Korbel (41. Marandici) – Hudec (41. Leidl), Marcol, Ullman, Brůna (41. Breburda) – Mikulík, Filip (41. Kliner), Nedbal – Obermajer (41. Lorenc), Kejmar (57. Záleský), Štěrba (41. Korbel)

• Branky Dukly: 11. Štěrba (Mikulík), 13. Nedbal (Mikulík), 45. Leidl, 50. Kejmar, 52. Mikulík (Korbel), 57. Nedbal (Korbel), 65. Kliner (Breburda), 68. Leidl (Lorenc), 72. Lorenc (pen.), 75. Mikulík, 78. Lorenc (Ullman), 79. Breburda (Leidl).
Dorost do 15 let zapsal na úvod sezony vysoké vítězství. Vrstevníky z Varnsdorfu porazil po výborném druhém poločase vysoko 12:1.

V úvodu utkání nás čerstvý a bojovný tým domácích ještě stíhal většinou zastavovat před vlastním vápnem. Bohužel naše herní převaha nevedla k výraznějšímu prosazení se ve finální fázi. Chyběl nám hlavně výraznější pohyb a lepší načasování náběhu a často i více odvahy a přímočarosti při řešení předfinální fáze. Od úvodu II. poločasu jsme si naopak vytvářeli spoustu vyložených příležitostí a přidali jsme i další branky.