9. kolo, U16 - mladší dorost B 2021/2022

Donadello - Kyzlink, Štěpán, Srba (46.- Fantík), Vojtěch - Ungerman (K), Sandev, Sobota (46.- Bošek) - Čejka (71.- Matěj Pokorný), Kulhavý, Sladovník

• Branky: 6.- Dušák - 52.- Sladovník, ŽK: 45.- Strnad, 58.- Dušák - 11.- Kyzlink, 58.- Sandev, ČK: 0 - 0, Rozhodčí: Šťastný Vít - Ježek Jakub, Sukhan Vasyl
  • Diváci: 50
Tabulkově nejúspěšnější týmy poměřily síly pod Ještědem. Férově vyhecované klání vítěze nepoznalo.

Dnes se vše odehrálo tak trochu podle šablony. Domácí byli lepší první půli, my zase druhou. Každý vstřelil po jednom gólu a body se tak za remízu rozdělily.

Skutečnost, že hrál první s druhým se na trávník výrazně promítla. Nervozita byla znát, vlastní herní kvality jsme asi nevyužili úplně tak, jak bychom chtěli. Na druhou stranu se nám podařilo odehrát velmi silnou druhou půli, dorovnat nepříznivý výsledek a ještě si vypracovat dostatek šancí pro eventuální vítězství.