Lokomotiva Horní Heršpice

• Branky: 25.Hrobská - 88.Krištofová
    ŽK: Beránková - Mazúchová, Lišková
    Rozhodčí: Holakovská - Kortanová, Hasíková

Utkání s Brnem přeložené na umělé trávě na Julisce začalo lépe pro domácí fotbalistky, které díky aktivitě v úvodu střetnutí si vypracovali několik slibných šancí, mezi 3 tyče se však ani jedna nevešla. Brňanky byly nebezpečné zejména ze standartních situací, ovšem úvodní půlhodinu hry dokázaly zúročit hráčky ve vínovém. Po získaném míči u vápna soupeřek dokázala Dvořáková přihrát na Hrobskou, která vstřelila první branku zápasu - 1:0. Do poločasu ještě dokázalo zahrozit Brno, vedení však zůstalo na kopačkách hráček z Julisky.

Druhá půle se nesla v duchu té první, ovšem během utkání pomalu přebírali otěže utkání hráčky Brna, které si dlouhými míči a standardkami vytvořili mírný tlak posledních dvacet minut. Několik šancí bylo na obou stranách, ale na konci již Brno bylo pohyblivější a ze standartní situace dokázalo srovnat 2 minuty před koncem na 1:1. Do konce utkání se již nic neudálo, a tak druhé utkání nadstavby skončilo po vyrovnané bitvě smírně 1:1.