FK Pardubice

• Branky: 61., 79.Skálová - 66.Růžičková
    ŽK: Dvorská, Conde Sancho, Dudová - Vejrová, Vodvárková
    Rozhodčí: Kánská - Špindlerová, Kovářová

První zápas v nadstavbové části začala Dukla aktivně. V úvodu utkání se hned do vyložených šancí dostaly domácí hráčky, největší měla Denisa Skálová po několika desítkách sekund. Dukla byla aktivní a vytvářela si příležitosti, mince se však po chvíli otočila. Dolejšová vychytala Hlochovou a Pardubice začaly být na krajích hřiště velmi pohyblivé a odvážné, domácí obraně zatápěly více než se čekalo. Zejména hodně faulů způsobilo několik standartních situací, které musely fotbalistky z Julisky řešit. Poločas však ukázal stav 0:0.

Z kraje druhé půle měla na kopačkách vedení Růžičková, netrefila však prázdnou branku, několik minut na to už ale skóre utkání bylo otevřeno. Na centr Pakostové si nejvýše vyskočila Skálová a poslala Duklu do vedení 1:0. Za několik minut se po trase Růžičková - Hladíková dostaly Pardubice zpět do zápasu. Faktor křídla měla Pardubice velmi silné, ovšem další ohrožení branky již hostující hráčky neměly. Na obou stranách už se dohrávalo v soubojích, po jednom z nich však zahrávaly naše hráčky další přímý kop a jako přes kopírák se trefila Denisa Skálová podruhé, opět po centru Pakostové. Do konce utkání se již nic dalšího neodehrálo a Dukla tak brala všechny 3 body a upevnila si v tabulce 5. místo.