clanek-1

U18: Osm vstřelených gólů. V deštivém dopoledni jsme porazili Motorlet

26.09.2020, 10:15

FK Dukla Praha

8:1

(3:1)

6. kolo, Starší dorost U18 2020/2021

Motorlet Praha B

Sestava domácí:

Spilka – Rada, Suchan, Lóffler (65. Kleček), Nguyen – Nikl, Břeh, Razetto (65. Horník) – Pešan (65. Gothard), Špatenka (59. Tomek), Novotný (46. Rek).

Sestava hosté:

Vobořil – Brzický, Ruda (65. Čížek), Kornacki, Ondrejka, Sadi (46. Zumr), Zajíček (46. Hudousek), Novák, Janíček (65. Holakovský), Vorlíček (72. Brada), Čuba.

Po dvou porážkách naš tým do 18 let zabral a v pražském derby porazil Motorlet. K vítězství jsme nakročili už v prvním poločase, ve druhém jsme triumf potvrdili a celkově soupeři nasázeli osm branek.

„Osmnáctka“ bohužel opět zopakovala nekoncentrovaný vstup do utkání a již ve druhé minutě prohrávala po úspěšné dorážce hostí z bezprostřední blízkosti. Naši chlapci nicméně tento úder přijali, oklepali se a utkání se od tohoto momentu odehrávalo v jejich režii. Vyrovnání přišlo v závěru první desetiminutovky. Po rychlé výměně míče mezi Špatenkou a Novotným se prvně jmenovaný prosadil přízemní střelou na zadní tyč. 

Tlak Dukly přetrval a přinesl dvě slepené branky. Obě si připsal Nikl, který se skrze kvalitní výběr místa v pokutovém území dostal k odraženým střelám. Úplný klid do utkání vnesl po krásném přehození brankáře hostí Pešan. Střídající hráči vnesli do utkání navýšení intenzity tlaku na rozehru hostí a čtyřmi brankami potvrdili výhru. Děkujeme SK Motorlet za kvalitní zápas v deštivých a chladných podmínkách.