Dolejšová - Ajazi, Skálová (76.Dvořáková), Pergnerová (46.Prošková), Hrobská (67.Baga), Dvorská, Pakostová (82.Krůtová), Strnadelová, Beránková, Conde (76.Rybínová), Dudová

Sloupová - Odehnalová, Dědinová, Chlastáková, Pochmanová, Ringelová (63.Kotrčová), Kavalová (63.Harvilová), Křivská (63.Bužková), Cvrčková, Šubrtová (63.Paulenová)

• Branky: 86.Prošková - 1., 19., 32.Šubrtová, 39., 63., 71.Cvrčková, 71.Paulenová
    Rozhodčí: Kánská - Šafránková, Pachtová

Po reprezentační přestávce, kdy Češky usilovaly o EURO, které jim bohužel penaltově uteklo, přivítala Dukla na Julisce Spartu. Ta zamíchala sestavou a utkání po úvodním hvizdu mohlo začít. Dva centry stačily a první gól vsítily nedaleké soupeřky. Sparta vedla 1:0 a na hřišti jednoznačně dominovala. Své šance si vytvářely hodně přes aktivní pravou stranu a důraz ukázaly v pokutovém území. Do poločasu napadaly do branky Dolejšové celkem 4 míče a Sparta měla pohodové vedení.

Druhá půle přinesla hodně změn, ale také několik šancí domácích hráček. Sparta neustále dominovala a tvořila hru, přesto si Duklačky nějaké šance vytvořily. Hráčky bojovaly až do samého konce, kde jim odměnou byla jedna branka. Dvakrát si do vyložené příležitosti dostala Prošková, svou první jarní branku vstřelila Spartě, kdy přehodila Sloupovou. Poslední utkání základní části odehrajeme za 14 dní v Plzni.