Beránková B. - Kunáková, Kupková, Kabeláčová, Vodvárková, Fialová, Vejrová (46.Neradová), Novotná (52.Hýlová), Ličmanová, Ninczová (46.Kubečková), Růžičková

Pučová - Dvorská, Lišková, Dudová, Strnadelová - Beránková M., Pakostová (83.Dvořáková K.), Skálová - Prošková, Pergnerová (46.Ajazi), Hrobská (69.Vostálová)

• Branky: 24.Hrobská, 39.Skálová
    ŽK: 75.Hýlová (Pardubice)
    Rozhodčí: Navrátilová - Hasíková, Čampišová
    utkání hráno bez diváků

Úvodního výkopu se zhostila Dukla a zahájila zápas proti Pardubicím. V sestavě Dukly poprvé nastoupila brankářka Pučová a také dorostenka Nikola Pergnerová. Počáteční minuty z obou stran byly opatrné, první vážnější vstup do utkání udělala Dukla střelou Proškové do rukou domácí brankářky. Hra se odehrávala hlavně ve středu hřiště, své náznaky si vytvořily během prvních 20 minut oba týmy, avšak ani jeden z nich nedotáhl situaci ke zdárnému konci. Ve 24. minutě se uvolnila Hrobská v pokutovém území a střelou z úhlu překonala brankářku – 1:0 pro Duklu! Své šance si hráčky Dukly stále vytvářely, odměnou jim byly standartní situace. Nejprve centr Beránkové trefila Lišková těsně vedle pravé tyče, další pokus však skončil úspěšně. Pakostová našla v pokutovém území Skálovou, která se hlavou nemýlila a přidala druhou branku Dukly.

Poločasové vedení 2:0 nic znamenat nemusí, o tom by si hráčky Dukly s Pardubicemi mohly vyprávět. Tentokrát však fotbalistky Dukly soupeřkám nic nedovolily, v druhém poločase byly i nadále aktivnějším týmem a několik příležitostí si připsaly střílející Ajazi, Pakostová a opět hlavičkující Skálová, branka však byla našim hráčkám malá. Pardubice ještě 20 minut před koncem měly přímý kop, míč se otřel pouze o břevno. Ve zbytku zápasu proběhlo jen střídání, kdy se na hřiště dostaly další mladé tváře týmu Marie Vostálová s Karolínou Dvořákovou a společně s děvčaty dotáhly utkání do vítězného konce. Dukla si tak připsala důležité tři body v prvním utkání po pauze.