U19: V pražském derby jsme zaslouženě zvítězili nad Bohemians 1905

Bičiště – Efemberk (65. Mládek), Kozojed, Noll, Fojt (65. Mládek) – Novotný A. (65. Terentjev), Křenek,

Hudec (75. Villaseca), Šebrle (65. Klimt), Klimt (45. Chalupa), Villaseca (65. Novotný V.)

• Branky: 4. Efemberk, 16. Šebrle, 67. Chalupa, 77. Mládek - 33. Bohemians
V pátek 29. 5. 2020 poměřili naši starší dorostenci síly v malém přažském derby s Bohemians 1905.

Od úvodních minut jsme lépe kombinovali a hned ve čtvrté minutě jsme šli po zpětné přihrávce a přesném zakončení Efemberka do vedení. V 16. to bylo již 2:0, když Šebrle přehodil vybíhajícího brankáře hostů. I Bohemians měli své šance. Při jedné z nich nastřelili tyč, ve 33. se jim podařilo snížit na rozdíl jedné branky. Druhý poločas se odehrával v podobném duchu, jako ten první. My jsme se snažili tvořit hru, hosté přecházeli spíše do občasných rychlých kontrů. O našem vítězství jsme rozhodli v 67. minutě, kdy po přihrávce za obranu opět lobem přes vybíhajícího brankáře vtipně zakončil Chalupa. O deset minut později jsme přidali ještě jednu branku, když centr zprava dohrál do gólu na zadní tyči Mládek. Odehráli jsme velmi dobré utkání, v jehož průběhu jsme měli po většinu času herní převahu. Tu jsme dokázali zúročit i brankově, což nás velmi těší.