U19: Divoká přestřelka v Benátkách nad Jizerou

Příprava U19

Štefan (46. Šmejkal) – Ludvíček (46. Šátek), Bican (46. Helík), Kozojed (46. Noll), Fojt (46. Efenberk) – Křenek (46. Kleček), Palacka (46. Terentjev), Hudec (46. Zich) – Chalupa (46. A. Novotný), V. Novotný (65. Ludvíček), Mládek (46. Klimt).

• Branky: 2. a 43. Novotný V., 73. Klimt, 88. Šátek.
Starší dorost poměřil v přípravě síly s dalším týmem mužů z divize, když tentokráte zavítal do Benátek nad Jizerou.

V zápase jsme až na jednu výjimku protočili dvě jedenáctky a viděli jsme tak všechny hráče v konfrontaci s dospělým fotbalem. Prvních 30 minut jsme hráli velmi dobře a kdybychom vedli 4:0, tak by se nikdo nemohl divit. Bohužel jsme využili pouze příležitost v samém úvodu utkání, naopak domácí dokázali vyrovnat hned po našem prvním zaváhání, když jsme gól domácím velkou chybou v rozehrávce doslova darovali. Pak se strhla až do konce utkání gólová přestřelka, ze které vyšli lépe domácí, kteří na rozdíl od nás dokázali více trestat chyby v obraně. Nutné je podotknout, že ve druhém poločase byli domácí lepším týmem a na velmi malém hřišti nás díky agresivnímu presingu přehrávali. Zápas měl slušnou úroveň, my jsme tentokrát vyrobili příliš chyb při bránění a ve druhém poločase jsme nezvládali uplatňovat náš způsob hry, když jsme v přechodových fázích ztráceli příliš mnoho míčů.