Příprava U18

Šmejkal - Efenberk, Kleček, Křenek (30. Ulman), Kozojed - Krenciv (46. Zich), Novotný A., Villaseca - Šátek, Klimt, Chalupa.

• Branky: 35. a 88. (pen) Klimt, 42.Villaseca.
Naše osmnáctka vysoko prohrála s mixovaným týmem U19 a U18 FC Petržalky.

Před blížícím se koncem přípravy jsme vyjeli na Slovensko a sehráli zápas s mixem U19/U18 Petržalky, která hraje druhou slovenskou dorosteneckou ligu. Bohužel musím říct, že jsme vůbec nenavázali na dobré výsledky z minulých zápasů. Už v první minutě jsme prohrávali 1:0, pak jsme dělali chyby za chybou a rázem už to bylo 3:0. A jako kdyby toho nebylo málo na 4:0 jsi dal vlastní gól Kleček. I když jsme drželi pořád míč my a kombinovali, tak nás soupeř pokaždé po jejich rychlém protiútoku po našich nepřesnostech v přihrávce nebo ztrátě jednoduše potrestal. Konec prvního poločasu jsme jakžtakž zkorigovali hrozivý výsledek po gólech Klimta a Villaseci. Do druhého poločasu jsme chtěli navázat na dobrý konec první půlky a herně to bylo o něco lepší, ale bohužel góly jsme pořád dostávali my. Dali jsme až gól z penalty na konci utkání, když se opět prosadil Klimt, a výsledek 7:3 byl hrozivý. Avšak musím přiznat, že i tahle facka má pro nás pozitiva a určitě si z něho vezmeme ponaučení do budoucna. Jednotlivé chyby určitě zanalyzujeme a protavíme k budoucímu úspěchu v lize.