U16: Díky skvělé efektivitě jsme zvítězili v Liberci

FC Slovan Liberec B

3:6

(1:5)

9. kolo, Česká divize dorostu U17 skupina B

Sestava hosté: Gothard – Janoušek, Samuel Šimon, Ungerman, Hauser – Vodička, Čížek, Břeh – Magdi, Pavlovský, Bartošek. Saska, M. Novotný, Valentík, Kára.

• Branky: Pavlovský 4x, Samuel Šimon, Bartošek.
Naše šestnáctka v dalším kole divize zavítala na hřiště Slovanu Liberec. Kluci z Dukly předvedli vynikající výkon a soupeře porazili rozdílem 3:6.

V sobotu v Liberci jsme měli výtečný vstup do utkání, ve 25. minutě Fery zkompletoval hattrick a vedli jsme 3:0, ve 41.minutě 5:0. Zbytek utkání jsme již poté s přehledem kontrolovali. Výsledek však úplně nevypovídá stavu na hřišti, nebyl to zápas s naší výraznou převahou. Rozdíl byl v předfinální a finální fázi, v té jsme soupeře předčili. Hráli jsme dobře kompaktně vzadu, s častým úspěšným vysokým pressinkem, případně s rychlými a přesně dohranými brejky. Mužstvo zaslouží velkou pochvalu za poctivý týmový výkon, který dovolil výrazné výkony jednotlivců. Věříme, že na tento výkon navážeme v dalších utkáních