U19: Vítězný vstup U19 do soutěžního ročníku 2019/2020

1. kolo, Česká liga dorostu U19 skupina B

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Šmejkal – Bican (71. Kozojed), Matoušek, Čížek, Březina – Dostál, Jeřábek, Křenek (59. Mejdr) – Hrubeš, Kubeš (64. Šebrle), Kočí (59. Mládek).

• Branky: 24. a 32. Kubeš, 49. vlastní, 58. Dostál, 60.,78. a 83. Hrubeš, 75. Mejdr.
Naše devatenáctka splnila v úvodním mistrovském zápase nové sezony s přehledem roli favorita, když hladce zvítězila v Chrudimi.

V prvním mistrovském zápase jsme se od úvodních minut usadili na polovině domácích, ale proti velmi dobře bránící Chrudimi jsme se gólově dokázali prosadit až ve 24. minutě. Domácí bránili velmi kompaktně a zároveň se snažili o kombinační fotbal, za což zaslouží ocenění. My jsme celý zápas odehráli velmi soustředěně, dobře jsme kombinovali v případě ztráty míče jsme ho téměř okamžitě dokázali získávat zpět. Postupem času jsme si vypracovávali více a více šancí a přestože jsme vstřelili osm branek, tak negativem je, že jsme ještě další vyložené příležitosti neproměnili. Podali jsme kvalitní kolektivní výkon, vstřelili krásné branky a domácí jsme pustili do jediné příležitosti a to v 90. minutě po rohovém kopu. Úvodní zápas jsme zvládli, kluci hráli až do konce utkání s chutí a ve velmi solidním tempu.