Devatenáctka přehrála Beroun a přivezla domů tříbodový zisk

07.05.2014, 17:00

OFS Beroun

30. kolo, Starší dorost U19 2013/14

FK Dukla Praha

Sestava domácí:

Sestava hosté: Steinbauer - Kulikova, Troníček, Cvrček, Bezděk - Petrák, Bezpalec, Farkaš - Vávra, Vachoušek, Beneš.

• Branky: 10. Vachoušek (Bezpalec, Kulikov), 22. Petrák (Vávra, Beneš), 42. Vachoušek (Cvrček, Troníček), 53. Beneš (Farkaš), 87. Bohánek (Vachoušek).
Předehrávka 30. kola druhé nejvyšší dorostenecké soutěže skončila výhrou našich mladíků. V deštivém utkání na umělé trávě nastříleli naši dorostenci svému soupeři pět branek a zvítězili 5:0.

Hodnocení trenéra:

Filip Soukup: "Dnešní zápas odehraný za deště na umělé trávě v Berouně jsme sehráli po taktické stránce velmi slušně. Od první minuty jsme dominovali na hřišti a nepouštěli soupeře do větších šancí. Poctivý a týmový výkon kluci ozdobili 5 brankami, které vstřelili postupně Vachoušek, Petrák, Vachoušek, Beneš a Bohánek. Soupeř si za zápas nevytvořil větší tlak, párkrát zahrozil pouze ze standardních situací, ze kterých vytěžil ke konci zápasu tyč. Znatelná převaha mohla být vyjádřena i rozdílem vyššího skóre, bohužel některé šance skončily na brankové konstrukci, o další jsme se připravili sami svou zbrklostí. V koncovce nám stále chybí větší klid."