PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
05.09.2019, 18:25      Reagovat  
 
 
Reakce na Jean1: No ještě dodám maličkost. Gonzáles odej...
Uz jsi konecne dostal moznost tu opet hysterčit, co ?
Kdo chodi na pozapasove seslosti Na Kotlarku, tak vi, ze Pablo mel smlouvu nastavenou tak, ze v pripade zajmu o jeho osobu ho Dukla musi pustit.
4 mega, když prisel za cca 1,3 (50 000€) je slabota. Pokud do konce zari za nej někdo prijde, tak OK. Pokud ještě odejde Holík, tak to moc rad nebudu...
Odchod Pabla Duklu oslabi, ale hra na nem nestala, takze bych to tak nedramatizoval...
 
 
Herschel88
 
Herschel88
05.09.2019, 18:11      Reagovat  
 
 
Taaaak a teď bych si ještě poslechl tu o 50 milionovém rozpočtu.
 
 
Já.
 
Já.
05.09.2019, 17:04      Reagovat  
 
 
Necítím se být fundovaný ani povolaný k diskusím o přestupech hráčů FKD, natož k debatám o souvisejících klubových financích. Nikdo tady ale zatím nezmínil, jestli pojede zítra na přátelák A týmu do Příbrami, bude-li v sobotu dopoledne na Ruzyni na mistráku starších žáků s Cidlinou, nebo v neděli dopoledne v Jirnech na áčkových dorostech s Libercem, potažmo pak v Chlumci nad Cidlinou od 17 hodin na béčku mužů. Příbram snad dám - žel - vlakem a ostatní autem; a je mi přitom fuk, kolik Olmik zaplatí za Španěla, bude-li ho nakonec vůbec chtít.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
05.09.2019, 14:55      Reagovat  
 
 
Reakce na Jean1: No ještě dodám maličkost. Gonzáles odej...
Taky mi to přijde málo, na transfermarkt je jeho cena stanovena kolem semi...
z druhé strany je to skoro desetina rozpoctu... Nestor prověřený první ligou šel za 10... Nedá se nic dělat, je třeba hledat další nové hráče. po ligových trávnících běhá nebo běhala celá řada Duklou objevených cizinců... Nestor, Romera, Karavanech, Štětina a dalsi...

Spíš mě děsí poznámka, že po ligových trávnících budou na podzim běhat další hráči Dukly... to by mohlo s přestupování ambicemi opravdu zamavat
 
 
Jean1
 
Jean1
05.09.2019, 13:03      Reagovat  
 
 
No ještě dodám maličkost. Gonzáles odejde do Olomouce za 4.000 000. No a Dukla v tabulce šupem dolu. Nebo přijde náhrada?????????
 
 
Jean1
 
Jean1
05.09.2019, 12:19      Reagovat  
 
 
To jako myslí vážně! To si tedy dělají srandu. 4.miliony to jsou nějaké peníze???.No to jsme na tom hodně špatně!! Dále není co k tomu říci.
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
05.09.2019, 11:16      Reagovat  
 
 
Nemohlo by se dát do smlouvy, že nesmí proti nám nastoupit v poháru? Tedy pokud by nás los svedl dohromady....no asi by to nechtěli...
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
05.09.2019, 10:45      Reagovat  
 
 
Tak jsem se mýlil, Pablo odchází za 4 melouny (viz článek na int.), což se mi zdá ještě málo. Ale taková je doba. Hlavně v poháru nám bude chybět.
 
 
wrip
 
wrip
05.09.2019, 08:42      Reagovat  
 
 
https://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-1-liga-rocnik-2019-20/368262/zlin-posiluje-ziskal-strelce-wagnera-z-boleslavi-a-obriho-stopera-z-gruzie.html?fbclid=IwAR3fLu3EQ_dzlnEz1i0QgRWgUIz_LxMSH_-c4hAfoPmjTYjTFVhOOe41fDg
 
 
wrip
 
wrip
05.09.2019, 08:15      Reagovat  
 
 
Z posledního hostování hodně rád vrátil Zlín Lukáše Holíka zpět na Julisku. A to i přesto, že on do Prahy právě z domovského Zlína přišel. Teď Skuhravý s Polákem Holíkovi vysvětlili o čem to je, zbavili ho několika hodně jeho móresů, on se rozstřílel a najednou že by o něho Zlín zase stál?
 
 
kouk
 
kouk
04.09.2019, 22:05      Reagovat  
 
 
A není to z naší strany úplně fuk kam možná přestoupí???...pokud ten nový zájemce o jeho služby projeví zájem a hlavně zaplatí takovou částku na kterou Dukla bude slyšet...tak je pak ve finále úplně jedno...zda - li to bude Olomouc...Znojmo...Slavia nebo Bayern, ne???...je to jen zboží a byznys...sportovní otázka věci jeho osoby je druhotná...ale ta už nebude naším problémem...naším problémem bude ho nahradit...a to asi vážně problém bude...osobně si myslím...že to je nějak celé zbytečně unáhlené...myslím z naší strany...přeci jenom 7 kol je jen 7 kol...
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
04.09.2019, 19:39      Reagovat  
 
 
Olomouc chtěla prodat Plška, což asi padlo, takže možná dobrá zpráva pro nás (tedy fanoušky)...
 
 
Maxíček
 
Maxíček
04.09.2019, 19:38      Reagovat  
 
 
Olmik sice není žádné terno,ale má něco,co Dukla ne a to je 1.liga.Při kariéře,která trvá v nejlepším cca 17 let,je každý rok v nižší soutěži pro hráče majícího na víc ztrátou.
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
04.09.2019, 17:30      Reagovat  
 
 
no vastně mě napadla ještě jedna věc - Kuba Podaný, kterého tady někteří moc nemusíte - myslím, že bude v zimě dalším na řadě... pokud tedy klokani mají v hlavě rozum a v kapse peníze Smajlík
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
04.09.2019, 17:26      Reagovat  
 
 
a ještě jednu poznámku - skvělý scouting!!! Smajlík
španělé mají v Dukle opravdu dobré jméno!!
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
04.09.2019, 17:24      Reagovat  
 
 
Tak, konečně mám chvilku čas. Co dodat k Pablovi? Samozřejmě hráčsky je to obrovská ztráta, je radost se na něj dívat!! Letos je i produktivní a dává góly, o tom žádná.
Z druhé strany majitel jasně deklaroval svůj záměr - zůstane, ale bude hráče prodávat!
O čem tady jde spekulovat, jestli je na odchod brzy, nebo by za podzim dal pablo 10 goólů a odešel by za víc... ale také se může zranit a nedostane za něj Dukla nic...
Podepsal smlouvu tuším do června 2021, odchzí tedy velmi brzy, ale nedí se nic dělat, na to si budeme muset zvyknout. Psal jsem už dávno, že o něj přijdeme, zájem bude jistě i o další. Pokud budou oslabení výrazná, může to samozřejmě zamávat i postupovými ambicemi.
No tak abych se konečně vymáčkl - pablův odchod je asi jen otazka načasování. Lepší a za vyšší cenu by byl asi odchod v zimě, ale to jistě sportovní mng ví také. že jsou olmík žebráci je zřejmé, na dluh ale pabla nedostanou a nakonec pro něj lepší hrát v olmíku než sedět na spartě....
 
 
Jean1
 
Jean1
04.09.2019, 14:32      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Je jeden důvod, který bych ti vůbec nepř...
Ne ten to není!! Musím za mámou na Moravu. Snad stihnu Ústí!!
 
 
wrip
 
wrip
04.09.2019, 14:14      Reagovat  
 
 
Reakce na Jean1: Moudrá žena asi ano. Ale Ty jsi v té do...
Je jeden důvod, který bych ti vůbec nepřál. Ten to ale asi nebude, že?
Já jedu. Za:
a) kluci potřebují vidět, že kolem nich není fanoušků pusto,
b) chci vidět jak jim to půjde, dost možná už bez Pabla a jak se k tomu postaví ten zbytek,
c) chci slyšet a být při tom, až zazní slova nového společného skandování,
d) chci vidět jak kluci rozemelou perníkáře na krmení pro mravence.
 
 
martinstep
 
martinstep
04.09.2019, 13:49      Reagovat  
 
 
Tak přeci jen jsme ty Domažlice letos dostali Smajlík a hurá do dalšího kola, což ostatně považuji za povinnost Smajlík jinak Pablo je Pablo, už na jaře v 1.lize ukazoval že na ni má, ale jestli se nepletu, tak letos neodehrál ani jednou celých 90 minut, že by fyzička? Smajlík Každopádně mu to přeji, ale něco více než Olmík! Jinak se o náš tým bez Pabla nebojím, ale i tak doufám v adekvátní náhradu, pořád mi tam chybí nějaká ta zkušenost, že by tentokráte již odložený Vácha???
 
 
Jean1
 
Jean1
04.09.2019, 12:34      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Při dnešní dopolední kávě mi zvěstovala ...
Moudrá žena asi ano. Ale Ty jsi v té době ještě nevěděl co se dozvídáš dnes. Jo abych nezapomněl .Mnou avizované Pardubice timto ruším!! Proč? Jsi přece taký moudrý, tak si to domyslíš.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu