PORTRÉTY Z JULISKYSamuel Dancák
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
wrip
 
wrip
26.08.2012, 00:51      Reagovat  
 
 
Snad to následující sem ani nepatří, ale v novém webu nevím kam to vložit, kam položit dotaz. Rád bych se zeptal jak je to s diskriminací fanoušků hostujícího mužstva na stadionu v Příbrami. Konkrétně mám na mysli diskriminaci nás, fanoušků Dukly. Ve snaze vnést plastové žerdě k mávacím praporům nám bylo v tomto zabráněno s odůvodněním, že v provozním řádu je toto výslovně zakázáno. Ano, skutečně to tam je. Ale zakazuje se to s největší pravděpodobnosti jenom fanouškům hostujícího mužstva. Jak jinak si vysvětlit, že v sektoru kotle domácích fanoušků byl po celý první poločas jakýsi dvoužerďový transparent? Proč v tomto případě pořadatelská služba nezakročila a nesjednala pro oba tábory fanoušků rovnocenné podmínky? Neobstojí tady argumentace o rozdílném obsahu. Nás obsah jejich transparentu a ani jiné starosti nemusejí zajímat a ani nezajímají, my jsme přijeli fandit Dukle.
Jistě, zápas je už za námi a může se tato situace vnímat jako malicherná. Ale za rok se může opakovat. Mávací prapory i pro hostující fanoušky nejsou zakázány nikde jinde, akorát v Příbrami. Jsem toho názoru, že by z patřičných míst svazu mělo být příbramským vysvětleno, že diskriminace kohokoliv je nepřípustná. Jejich omluvu za to, že nám bránili v ještě lepším a intenzivnějším fandění a slib, že příště diskriminovaní už nebudeme bychom snad mohli přijmout.
 
 
Čany
 
Čany
24.08.2012, 18:37      Reagovat  
 
 
Reakce na IJK_Principle: Zdravím příznivce Dukly! Za týd...
ahoj,zkus se ozvat wripovi nebo to napis do vlakna k Pribram-DUKLA,nekdo te urcite vezme.
 
 
Hanes
 
Hanes
20.08.2012, 12:46      Reagovat  
 
 
Reakce na tyci: A nepojede nekdo z Liberce????????...
On by třeba někdo z Liberce rád jel ale je tady velké ale. Tak zaprvé jak bych se po utkání dostal domů. A ten druhy důvod je tentokrát troch vážnější. Při předpovidaných teplotách 30-34°C by mi to stejně zdraví nedovolilo. Bohužel jsem z těchto důvodu jak už skoro všichní vědí dostí limitován. Takže snad zase někdy brzo se uvidíme na julisce.
 
 
yksnaj
 
yksnaj
19.08.2012, 07:03      Reagovat  
 
 
Zápas v Příbrami se hraje 25. 8. od 17.20 hodin. Osobními auty by stačilo z obvyklého místa u stanice metra Depo Hostivař vyjet v 16.00 hodin. V této chvíli vím o dvou řidičích s osobními auty, kteří jsou ochotni, za příspěvek na benzín, další fandy svézt. Předběžně si zamluvilo cestu šest fandů. Dva silnější zaberou sedadla vedle řidičů. Zadní sedadla obou malých aut jsou vždy pro tři štíhlé. Teoreticky tedy jsou momentálně ještě dvě volná místa. Kdyby ještě někdo další mohl vzít auto, zavolejte, prosím (737170022). Ve čtvrtek se definitivně telefonicky domluvíme. Členství ve fanklubu není podmínkou, jen osobní domluva. Člen fanklubu má, kromě toho, že se známe, ale přeci jen ještě jednu výhodu. Fanklub mu na podzim proplatí hodnověrnou vstupenku do kotle hostů na venkovních zápasech. Oproti tomu na domácích zápasech může až šest do Prahy dojíždějících členů fanklubu přednostně využít možnosti volné vstupenky nebo zapůjčené fanklubácké permanentky do domácího kotle.
 
 
tyci
 
tyci
18.08.2012, 22:08      Reagovat  
 
 
A nepojede nekdo z Liberce????????
 
 
IJK_Principle
 
IJK_Principle
17.08.2012, 21:26      Reagovat  
 
 
Jinak možná si někdo pamatuje - jak jsem psal když Dukla postoupila do 1. ligy před rokem a půl, já jsem ten fanda CSKA, co chtěl vzít armějskou šálu na zápas Smajlík
 
 
IJK_Principle
 
IJK_Principle
17.08.2012, 21:22      Reagovat  
 
 
Jo a jinak jsem taky příznivec Dukly, jen jsem byl zatím bohužel jen na pár zápasech a na žádném výjezdu.
 
 
IJK_Principle
 
IJK_Principle
17.08.2012, 21:10      Reagovat  
 
 
Zdravím příznivce Dukly!
Za týden se hraje v Příbrami, velmi rád bych jel na výjezd. Bohužel však nejsem člen fan klubu a ani do kotle na domácí zápasy nechodím.

Bylo by možné se domluvit s vámi, kteří jezdí na výjezdy, že bych se připojil? Předem díky!
 
 
kouk
 
kouk
11.08.2012, 23:45      Reagovat  
 
 
Reakce na yksnaj: Mimo dvou cedulí u silnice kolem Julis...
No jelikož příští pátek mířím směr jih ČR...tak se na Julisce na ty dvě hodiny každopádně zastavím...ale ani já to zřejmě moc s tou návštěvností nevytrhnu...i já to vidím dosti bledě...
 
 
yksnaj
 
yksnaj
11.08.2012, 21:30      Reagovat  
 
 
Mimo dvou cedulí u silnice kolem Julisky jsem po celých Dejvicích nenašel reklamu ani poutače k zápasu s Teplicemi. Ani třeba Hlasatele z Julisky v okolních hospodách, na Metru Dejvická a Hradčanská, nikde nic. O velké Praze asi škoda mluvit. Pak se není co divit, že na zápas došlo jen okolo 0,1 % Pražanů včetně náplavek. Fandící hlediště zachraňují asi hodně venkovní skalní příznivci Dukly, což příští pátek od 20.15 asi nebude platit. Takže to vidím - bez masivní reklamy po Praze - černě v následném hodnocení pro ligu fanoušků, po domácím televizním zápase se Slováckem. Pět volňásků, které poprvé na zápas s Teplicemi dostal fanklub od klubu, jako pozornost a poděkování pro mimopražské dojíždějící kotelníky, ani nově, na zkoušku, pár fanklubáckých půjčovacích „přenosných“ permanentek, přednostně pro přespolní členy DUKLA KLUBU, to asi nevytrhne.
 
 
yksnaj
 
yksnaj
11.08.2012, 10:50      Reagovat  
 
 
Kdo nemá možnost koupit si dnešní Sport, tak v lize fanoušků Dukla dostala slušných 6 bodů; Teplice 3 (z večerního mače má Slávia 8, Olomouc 2 body). Víc bodů na Julisce sráží, podle mne, slabá návštěva, přítomní diváci - jak vidno - ne. A úrověň zápasu Dukly s Teplicemi byla ohodnocena zase osmičkou, jako Dukly v Liberci; to je hodně vysoko a něco to značí (zápas sešívaných se syrečky má sedmičku).
 
 
mengi
 
mengi
10.08.2012, 08:55      Reagovat  
 
 
Ještě jsem chtěl dodat,že Dukla vyhraje jak na skore tak i v hledišti,pevně v to doufám i když....
 
 
mengi
 
mengi
10.08.2012, 08:54      Reagovat  
 
 
Jsme druzí po dvou kolech?No to je skvělá zpráva,už tohle by mne hnalo na julisku víc a víc hlasivkama povzbudit nasi duklicku
 
 
Pípa
 
Pípa
09.08.2012, 22:37      Reagovat  
 
 
V lize fanoušků po dvou kolech vede Plzeň. Dukla je 2. až 6. Teplice 10. až 11. Prohraje zítra Dukla i v hledišti?
 
 
mengi
 
mengi
09.08.2012, 08:39      Reagovat  
 
 
Nevim Tyci jestli jsi to byl zrovna ty,ale je fakt,že si mnel vice z atmosfery nez z fotbalu :-) dekujeme za pochvalu....mengi
 
 
tyci
 
tyci
08.08.2012, 21:23      Reagovat  
 
 
Ja jsem byl prvne v kotli Duklaku a musim rict ,super.Ta atmosfera byla uzasna.Jsem Duklakem od narozeni a jsem na to opravdu hrdy.To co predvedl kotel Duklaku v Liberci me nadchnul a uz se tesim na Jablonec a urcite tam dorazim.A doufam ,ze dorazime v jeste vetsim poctu.Proste jsem hrdy na svuj klub.... Smajlík
 
 
mengi
 
mengi
07.08.2012, 16:09      Reagovat  
 
 
I já jsem se verdiktu deníku sport divil,proto jsem kontaktoval wripa a ten mne ujistil že jsme je dostali oprávněně
 
 
1Wotan
 
1Wotan
06.08.2012, 18:16      Reagovat  
 
 
pár fotek z Liberce odkaz Smajlík
 
 
aa
 
aa
06.08.2012, 16:15      Reagovat  
 
 
sportovní sázení, velmi spolehlivé informace
info zde:

odkaz
 
 
ono
 
ono
05.08.2012, 17:08      Reagovat  
 
 
Včera bylo v kleci hostů v Liberci 15 lidí? A v lize fanoušků ufandili, podle dnešního Sportu, šest bodů, proti sedmi libereckým.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu