PORTRÉTY Z JULISKYŠtěpán Krunert
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Já.
 
Já.
27.11.2015, 22:17      Reagovat  
 
 
..
 
 
kianid1357
 
kianid1357
15.11.2015, 11:17      Reagovat  
 
 
Dobrý den

https://spirit.fb-souteze.cz/souteze/GorUK2Qu/foto/22894
Přátelé dejte nám hlas na fotku Ladislav Svoboda TJ Svídnice a pomozte nám vyhrát 10 fotbalových míčů.Hlasovat jde jen jednou za celou soutěž.Pokud to půjde hlavně sdílejte a sdílejte moc všem děkujeme.


Za klub TJ Svídnice Ladislav Svoboda
 
 
Já.
 
Já.
08.11.2015, 06:59      Reagovat  
 
 
... to už je pasé
 
 
wrip
 
wrip
15.10.2015, 13:00      Reagovat  
 
 
Stane se, že děláte cosi v dobré víře a stejně dostanete přes hubu. Stane se, že se o cosi snažíte řadu měsíců (několik let) a stejně se nakonec dozvíte, že jste k … (slušně řečeno k ničemu), protože to kdosi dělá líp. A už není náhoda, že to slyšíte z různých stran a od lidí, kterým dělá moc dobře, že se mohou o svoji radost s vámi podělit. A potom se po vás ještě chce doložit, kolikrát a jak jste s klubem řešili tu kterou předmětnou záležitost. Takže stávat se to už nebude. Mně ne. Do výjezdů, jejich organizování, a nejen do nich, se už angažovat nebudu. Přihlásím se, to ano, ale to je asi tak všechno. Zaplatím si cestu a vstup, nechám se odvézt tam a zase zpátky, a tím to bude končit. Takže na Jablonec jsem přihlášený. Snad mi někdo přihlášku potvrdí.
 
 
Já.
 
Já.
15.10.2015, 11:15      Reagovat  
 
 
...
 
 
camss
 
camss
13.10.2015, 14:23      Reagovat  
 
 
sportovní tipy, kvalitní infa.

odkaz
 
 
Já.
 
Já.
21.09.2015, 06:52      Reagovat  
 
 
...
 
 
wrip
 
wrip
16.09.2015, 23:27      Reagovat  
 
 
Mengi, a co kdybys Ty organizoval výjezdy? Máš stejně prd co na práci a mohl bys tedy pro ostatní fanoušky taky někdy něco udělat. Možná by jsi byl schopný ovlivnit průjezdnost D1 v pátek v odpolední špičce. Pak by se ta Jihlava dala stihnout třeba i rychleji jak za dvě hodiny a lidi by alespoň nemuseli utíkat z práce a nikdo by o nich nemusel tvrdit, že se jim nechce.
A aby jsi to neměl tak náročný, vyzkoušej si to už teď na úterý na Táborsko. Zajistit výjezd není nic náročného. Pozveš lidi, Igy Ti pomůže, spočítáš zájemce, rozpočítáš náklady, domluvíš se co se objedná a máš vystaráno. To zvládne kdekdo. Tedy i Ty.
 
 
kouk
 
kouk
30.08.2015, 11:55      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Tuklaty, sobota 29. 8., a utkání béčka n...
Konečně jsem pochopil pravý význam slov..."dvanáctý hráč" Smajlík
 
 
wrip
 
wrip
29.08.2015, 23:47      Reagovat  
 
 
Tuklaty, sobota 29. 8., a utkání béčka našich děvčat s domácí Čechií v divizi B.
Fanouškovi se běžně nepoštěstí, aby měl v průběhu zápasu k dispozici svého vlastního pořadatele. Já v Tuklatech to štěstí měl. A stačila maličkost. Stačilo chvíli sledovat počínání a účelové konání či naopak nekonání pana sudího a po jednom ostrém zákroku, kdy na trávě zůstala ležet hráčka v bílém (naše) na něho zavolat: „… to máš z toho jak to pískáš, děláš z toho bramboračku“. Asi se ho to dotklo a tak vyrazil mým směrem se sdělením, že jestli toho nenechám tak ukončí zápas.
No a netrvalo dlouho a přispěchal ke mně pořadatel s tím, že mě vyvede ven. Na dotaz „proč?“ mi odpověděl, že jsem sprostý a křičím. Ti co mě znají vědí, že sprostý jsem být nemohl, neboť se mi vulgarismy v hledišti (nejenom tam) příčí a z principu je nepoužívám. A že křičím? Do té chvíle jsem ještě nekřičel, pouze mluvil nahlas. Význam slova křičet milý pořadatel poznal záhy, kdy jsem opakovaně chtěl, aby mi řekl, co sprostého jsem řekl. Nevěděl, vědět nemohl a tak jako flašinetář neustále opakoval jenom, že jsem byl sprostý. A čím víc mi nerozuměl, čím častěji opakoval, že jsem byl sprostý, tím víc jsem přidával na intenzitě hlasu. A to tak dlouho, až to sudí nevydržel, přerušil utkání a raději poslal hráčky na pitnou přestávku. Přišel k nám, cosi chtěl říct, tak jsem ho přerušil, ať mlčí, že ten člověk vedle mě nařknul z toho, že jsem na něho byl sprostý a že se mu chci omluvit, ať mi tedy řekne, co sprostého jsem k jeho osobě řekl. Odpověď sudího: „Mě se nemáte za co omlouvat, sprostý jste nebyl.“
Pořadatelovi spadla čelist, chvíli mě ještě pozoroval, aby se za chvíli vytratil a já mohl fandit dál.
Pak se mi zdálo, že strejda pomezní nějak často zvedá praporek a signalizuje ofsajdy našich hráček. Chodil jsem mu tedy za zády a postavení hráček posuzoval spolu s ním. Štvalo ho to, ale rázem těch ofsajdů ubylo a našim holkám se konečně podařilo dát branku. Jemu ale došla trpělivost a tak využil poločasové přestávky a ve druhém poločase se pak šoural kolem čáry na druhé straně a „na mě“ poslal svého staršího kolegu. I jeho jsem vychovával. Nějak často se domácí hráčky dostávaly za naši obranu a zlobily. Tak jsem si to dal i s tímto pomezním a byl klid.
Pak už jsem si hleděl jenom hry a mého bubínku. A naše holky mi dali ještě třikrát šanci jim bubnováním poděkovat za vstřelené branky a dál i několikrát za pěkné akce a fotbalové momenty. S tím bubnováním ale měla problém jedna z místních hospodyň a posílala mě opakovaně do háje. Radost mi tím pokaždé udělala a tak jsem jí za to zabubnoval o to víc. Nadávala jenom do okamžiku co ji některý z chlapů, a teď nevím, jestli to byl někdo z příbuzných a známých našich hráček nebo ten její, co ji má doma, neokřiknul, ať toho nechá, že ještě nemá umyté nádobí od oběda a tady že řve.
A sudí? Tak to byla ta nejpomalejší osoba na hřišti. Chodil tam jako humpolák, všude byl pozdě, držení naší hráčky za dres v šestnáctce neviděl a penaltu tedy nepískl. Zato viděl „faul“, kdy naše šedesátikilová hráčka odstavila čistě a tělem bezmála stokilovou soupeřku. Ta se chudinka svalila a vysloužila si penaltu. Umíte si tedy představit mojí radost, přenesenou paličkami na blánu bubínku, když jim ji naše skvělá gólmanka chytla.
Jsem překvapený jak naše dívčí béčko zápas zvládlo. Byly tam chyby, pochopitelně, ale holky si za nasazení a fotbalový um zaslouží poděkování. Já se dnes v Tuklatech bavil. Fotbalem i výše popsaným.

 
 
wrip
 
wrip
04.08.2015, 21:40      Reagovat  
 
 
Je pravidlem, že s úspěchy našeho A mužstva se vždy zvýší počet podaných přihlášek do fanklubu. Naopak, při dílčích neúspěších, poklesu formy, zbytečně prohraných zápasech apod., se zpravidla počet přihlášek minimalizuje, dokonce třeba ani delší dobu žádná nepřijde.
A tak i výsledky letní přípravy a předváděná hra, zrovna tak výkon na Slovácku (i přes prohru) a poslední utkání na Julisce jsou pro řadu fanoušků dostatečnou pobídkou k tomu, aby se prezentovali ve fanklubu.

Najdou se však i tací, jejichž IQ je na úrovni chovanců Bohnického ústavu a pošlou přihlášku ve formě:

Jméno: darsdels
Příjmení: darsdels
Datum narození: darsdels
Ulice: 12
Město: 12
PSČ: 12
Telefon: 06642271480
E-mail: vanhandelyfl@hotmail.com

Nemůžu se nějak zbavit dojmu, že vím, kdo to tak asi mohl napsat. Ale pobavil, díky mu za to.

Jinak všem nově zaregistrovaným mám poděkovat a upozornit je, že jim potvrzení jejich přihlášky přijde. Takže tak činím.
 
 
Já.
 
Já.
30.07.2015, 09:17      Reagovat  
 
 
...
 
 
Já.
 
Já.
15.07.2015, 11:13      Reagovat  
 
 
...
 
 
wrip
 
wrip
14.07.2015, 08:00      Reagovat  
 
 
Slovácko?
No, už se blíží. A tak ve fanzóně, ve výjezdech fanklubu, je připravená přihláška.
Zájemcům o účast na prvním výjezdu této sezóny stačí přihlášku vyplnit a pak se už jenom těšit.
 
 
maratonec
 
maratonec
08.07.2015, 19:09      Reagovat  
 
 
Po návratu a dvanácti dnech si pročítám všechny možné články a diskuze příznivců Dukly. Zajímavé, ale, asi působilo to teplo, které tady údajně bylo. V zemi zaslíbené kopané o těchto" skvělých výsledcích", porážka Slovenského mistra, Skotského mistra a dalších výhrách nebylo jaksi povědomo, zřejmě jsou zahledění do mužstev, která hrají LM a do své Premier ligy. A tak jsem si vzal, pro toto přípravné období, které se opakuje každý rok, z vyjádření trenera p. Kozla, slova o umírnění optimizmu a další poctivé práci. V tomto období se hráči střídají, hraje kdo má ruce a nohy, v mužstvech se hráči mění atd. atd. Jeden velký klad vidím v tom, že se vrátili hráči do přípravy zdravotně v pořádku, asi se zvýší konkurence, snad se nikdo nezraní a potom můžeme myslet na solidní výsledky, protože liga je úplně něco jiného. Doufám, že v prvním utkání na Slovácku po této přípravě zase nedostaneme golový přídel, tam se teprve začíná hrát.
 
 
Já.
 
Já.
28.06.2015, 06:40      Reagovat  
 
 
...
 
 
Já.
 
Já.
01.06.2015, 10:06      Reagovat  
 
 
...
 
 
kianid1357
 
kianid1357
20.05.2015, 22:15      Reagovat  
 
 
 
 
Já.
 
Já.
05.05.2015, 10:34      Reagovat  
 
 
...
 
 
českobroďák
 
českobroďák
03.05.2015, 19:44      Reagovat  
 
 
Milý Maratonče,těm 1500 snad nevěřil nikdo,od druhé strany hřiště,viděno cca v 50.min,tak horko těžko 600-700 lidí.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu