PORTRÉTY Z JULISKYTomáš Kott
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
wrip
 
wrip
23.08.2019, 23:01      Reagovat  
 
 
Fandit sice asi zítra moc nebudeme. Sedíc, mlčíc a bez pohybu ty hráče v jejich hře moc povzbuzovat asi nebudeme. Smutné tak bude i hodnocení jejich výkonů.
To ale neplatí o hodnocení zápasu v minulém, pátém kole.
A radno říct, že to byl úspěšný zápas jak z hlediska konečného výsledku, tak také i částečně z pohledu na předvedenou hru.
Chybičky se v našem pojetí hry občas objevily a my na tribuně jsme místy zase nevěřícně kroutili hlavami. Ale takový už fotbal je a fanoušek si musí kromě eufórie a radosti užít i trochu toho zklamání. Ale jenom občas.
Tři body, které zůstaly doma, však dávají zapomenout na ta občasná hluchá místa v naší hře a jsou snad příslibem do dalších zápasů.
Z našich hráčů se fanouškům nejvíce zamlouvala hra Pabla Gonzálese, kterého ohodnotili průměrnou známkou 8. Sedmičky si vybojovali stopeři Chlumecký s Pirochem spolu s Lukášem Holíkem. O šestku si kromě gólmana Hrušky řekli ještě Doumbia, Tetour a Kozma. Méně už na fanoušky svojí hrou zapůsobili Kovaľ, Preisler a Ayong, kteří získali pětky.
Celkově tak ohodnotili hlasující fanoušci výkon mužstva v zápase s Brnem známkou šest.
 
 
kouk
 
kouk
23.08.2019, 20:59      Reagovat  
 
 
Reakce na pebr: Ahoj, aktuální info: zítra (Vyšehrad) má...
Bezpečnostní manažér...si zřejmě lehce spletl destinaci...skutečně se bude jednat o zápas mezi Vyšehradem a Duklou...zápas mezi Galatasaray a Fenerbahce se hraje jindy a hlavně jinde...prostě klasický český absurdistán...
 
 
kouk
 
kouk
23.08.2019, 20:40      Reagovat  
 
 
Reakce na Praduklak: Ale ke starší diskuzi - nechápu, pr...
Jenom bych lehce vklouznul do této "ožehavé" diskuze...je vidět...že co člověk to jiný názor...to jiný pohled na věc...v tomto směru žádný problém nevidím a nemám...jenom bych chtěl ale upozornit na jednu nepravdu...to že jsou podrobeni kritice jako první hráči mi připadá zcela normální a logické...však jsou taky první na ráně...ovšem nesouhlasím s tvrzením že by vedení Dukly nebylo touto kritikou podrobeno úplně stejně...nebo že by snad dokonce pánům typu Šrámek...Hynek a dalším zde byla vyvolávána věčná sláva???...tak toho jsem si zde opravdu nikdy nevšiml...čili "generálové" to od nás taky schytali...a právem...a ne že ne...
 
 
českobroďák
 
českobroďák
23.08.2019, 20:37      Reagovat  
 
 
Podle Google map má ovšem sektor B 5 vstup z ulice Atletická.A je to sektor za brankou.Tak nevím,budeme bez vlajek,bez bufetu (asi...),možná nám zakážou fandit?A my na jaře Vyšehradu dopřejeme luxusní výhled se vším komfortem...Za co,soudruzi,za co...?
 
 
wrip
 
wrip
23.08.2019, 20:08      Reagovat  
 
 
Reakce na pebr: Ahoj, aktuální info: zítra (Vyšehrad) má...
A domácí prapory na tyčích budou mít? Já jen aby to nebylo jako před časem v Teplicích, kde nám je zakázali a domácí je najednou měli po celé "dlouhé" tribuně. Myslím jednak, že ty prapory jsou menší zlo jak kdejaké pyro. A potom si taky myslím, že klub ví, že má slušné fanoušky, že s těmi prapory nikdy nebyl nějaký problém a že by měl mít zájem aby jeho barvy byly v hledišti vidět. No, asi to je klubu jedno. Teď už jenom čekám, že zakážou i bubny a šály. V dresu smím přijít?
 
 
pebr
 
pebr
23.08.2019, 19:59      Reagovat  
 
 
Ahoj, aktuální info: zítra (Vyšehrad) máme sektor B5, což by mělo být u jižní (smíchovské) brány, vstup je z ulice Diskařská. Bezpečnostní manažer zakázal "vlajky na tyči a velký dres" (sdělil mi p. Jícha). Pokud jde o pohár, hraje se ve středu od 17.00 v Králově Dvoře (Plzeňská 153).
 
 
Ja.
 
Ja.
23.08.2019, 14:41      Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: Takže za sestup můžou všichni osta...
Priznavam se.
 
 
Herschel88
 
Herschel88
23.08.2019, 12:49      Reagovat  
 
 
Takže za sestup můžou všichni ostatní jen ne hráči.Zajímavá teorie.
 
 
Praduklak
 
Praduklak
23.08.2019, 12:34      Reagovat  
 
 
S tím bolavým krkem máte vlastní zkušenost? Můj příspěvek je totiž v podstatě kopií těch vašich stupidit, které směřujete na hráče a kvůli kterým jste si chtěl ukroutit hlavu. Jinak dvojka v bráně znamená, že je občas v bráně, třeba jako v Berouně ... ti bystřejší pochopí hned napoprvé. ;-)
Osobní problém nemám, jen mám obecně problém s tupými křikloukny a jejich stupidními výkřiky, obzvlášť pokud si v odstupu několika týdnů naprosto odporují. Vy byste přece měl jásat, že jsou pryč a ne jim nadávat za to že vás poslechli. A oni nemůžou být důvodem sestupu, protože kdyby na to skutečně neměli, tak by to byla chyba toho, kdo je stavěl a toho, kdo vybíral toho, kdo je stavěl.
 
 
Herschel88
 
Herschel88
23.08.2019, 11:42      Reagovat  
 
 
A ještě k těm hráčům.Třeba Bezpalec si výkony na hřišti o zvýšení platu vyloženě říkal.Opora zadních řad a jeho zápal pro hru,nasazení a nadstandardní bezchybné výkony...to byla radost se na něj dívat.Ploužil Hanousek je ten samý případ.Zrovna tyhle dva jsou důvodem proč Dukla spadla.Vždycky mě slza ukápne jaký ty profi fotbalisté jsou chudáčci nezaplacený.
 
 
Herschel88
 
Herschel88
23.08.2019, 11:17      Reagovat  
 
 
Tak bacha ať tě nebolí za krkem.V bráně jako dvojka?Nemyslel si na lavičce?A pokud máš nějaký osobní problém,můžeš mi ho sdělit osobně zítra na Strahově.Já tam budu.Co ty?
 
 
Praduklak
 
Praduklak
23.08.2019, 10:31      Reagovat  
 
 
Reakce na Herschel88: Především by si to chtělo uvědomit...
A jedna osobní reakce na uvedený příspěvek - mě teda jako dement přijde spíš člověk, který tady před pár měsíci vyzýval hráče, ať vypadnou, a teď jim vyčítá, že mu přání splnili. Smajlík
Když sem občas zabloudím a přečtu si jeho výkřiky, tak si můžu ukroutit hlavu, jaký je to blbec. Možná ho jen štve, že už nebude mít komu nadávat. I když jeho oblíbený terč zůstává v bráně jako dvojka.
Smajlík
 
 
Praduklak
 
Praduklak
23.08.2019, 10:28      Reagovat  
 
 
Ale ke starší diskuzi - nechápu, proč se tady pořád nadává hráčům. Třeba těm odcházejícím a nejvíc těm, kteří neprodloužili smlouvu a jdou zadarmo. Přitom je to jasná chyba vedení, které jim včas nenabídlo odpovídající podmínky prodloužení smlouvy. Jenže to předchozí vedení řešilo především své penězovody. A je to i chyba majitele, který si svůj management nekontroloval.
Hráči mají nějakých 15 let na to, aby se zabezpečili, udělali nějaký polštář a rozjeli aktivity pro další živobytí. Už vás všechny vidím, jak v práci nadšeně makáte a při tom sledujete, jak management obírá majitele. Když kvůli svým kšeftům změní místo výkonu práce, tak s nadšením budete trávit 3h denně na cestě a pořád budete nadšeně makat 6 dní v týdnu a každý druhý víkend trávit na služebních cestách. Pak vaší firmu díky neschopnosti managementu vylejou z první ligy zákazníků, takže budete čučkařit po okresech a management vám sníží plat (narozdíl od svého). Ale vy budete dál nadšeně makat za polovinu, protože pro tuhle firmu a tohle vedení by člověk přece rád makal i zadarmo! Konkurence ať si své nabídky na 130% vašeho původního platu strčí za klobouk! Jestli jste takoví nadšenci, tak se hlaste, rád vás zaměstnám. Smajlík
Bezpalec tu za svůj plat něco odkopal. Když se jednalo o prodloužení smlouvy, tak sdělil svou představu, kterou Dukla neakceptovala. Tak šel tam, kde jeho představy splnili a kde pro ně tu hodnotu má.
Že se Hanousek nerozloučil? Myslíte, že na to měl myšlenky a čas? Myslíte, že k tomu dostal prostor? Jednal s Duklou o podmínkách prodloužení, musel si najít jiné angažmá, zajistit stěhování a plnit PR úkoly nového zaměstnavatele. A ten mu klidně může říct, že ty vzkazy bývalým fanouškům z rozhovoru vyškrtne, protože už by to PR stálo moc. Třeba zrovna Mára mi nepřijde moc mediálně aktivní a v takovém případě záleží především na agentovi a jeho PR týmu. Mára v Karviné hraje pravidelně a Franz Straka je s ním asi spokojený, když ho nestřídá.
Stejně tak u klokanů pravidelně hraje i Kuba Podaný a už za ně v lize dal 2x víc gólů než za celou loňskou sezonu v Dukle. Zřejmě ho Hašek uměl líp zařadit a dokonale vytěžit jeho potenciál. Nebo vy jste ho v Dukle někdy viděli házet dlouhé auty jako v Ďolíčku?
Možná by nebylo od věci, kdyby se probral i PR tým Dukly a připravoval rozhovory nejen s přicházejícími, ale i s odcházejícími hráči. Jenže to by vedení muselo překonat svoji uraženou ješitnost a nerozcházet se jak zhrzená manželka. Třeba se to ale s novým vedením zlepší. Pořád ale nechápu, proč si tu vylejváte vztek na pěšácích a ne na generálech, kteří tu válku prohráli. Proč nenadáváte Prokešovi, Šrámkovi, Bittengelovi, Hynkovi, ...... ???
 
 
Praduklak
 
Praduklak
23.08.2019, 10:25      Reagovat  
 
 
Tak jsem po delší době zavítal pročíst diskuzi dukelských "fandů" a čekal jsem, že se tu bude chválit alespoň v podobném rozsahu jako se tu před časem kritizovalo. Ale to bych toho asi chtěl moc.
Takže kluci díky za dosavadní vystoupení i za to, že jste Chlumeckému konečně vysvětlili, na kterou bránu má střílet. Smajlík A alespoň já smekám před celým týmem za poslední zápas odehraný se střevní chřipkou. Většina z nás má v tomhle stavu problém přejít obývák.
 
 
kouk
 
kouk
21.08.2019, 21:19      Reagovat  
 
 
Reakce na Oušťák: Co se týká "áčka" je zatím u nás duklá...
Přiznám se bez mučení...že se ve spodnějších patrech hierarchie Dukly až tak moc neorientuji...ale že by hráči uvedení v závorce byli nyní už vyloženě ligoví...tak tomu nevěřím ani trochu...to už se spíše přikláním k názoru o té prašivce...
 
 
wrip
 
wrip
21.08.2019, 19:27      Reagovat  
 
 
Hochu, hochu. Když chci tady napsat, a ostatním tak sdělit takhle útočná slova, nejdříve si dám do kupy informace které jsou tady na stránkách volně k dispozici. To jednak.
Víš, byl jsem v Zápech. Tam za Béčko, mimo jiných Tebou zmiňovaných, hrál i Lauko. A představ si, že ten samý Lauko hrál i o týden později, taky v srpnu, v Jirnech proti Pardubicím.
Ale ani náznakem nechci zpochybnit Tvoje právo položit dotazy na věci které Tě zajímají. A věřím, že odpovědí se dočkáš. Ale musím Ti říct, že ty odpovědi jsi už mohl dávno mít. Minimálně od soboty. Teď ses tady nemusel tak vášnit. Stačilo přijít po sobotním zápase na pravidelné setkání se zástupci klubu a mohl ses na toto zeptat přímo toho nejpovolanějšího, manažéra mládeže. A řeknu Ti, že tam z Bízových úst zazněly i některé odpovědi na Tebou zde napsané.
Než teď vybubláš, zkus si uvědomit, že minulá juniorka měla nějak široký kádr a teď k němu budeš chtít "docpat" hráče z kádru devatenáctky. To, že hráči rok od roku stárnou je jednoduše fakt. Co s tím ale? Není snad pro některé z těch kvalitně připravených a skutečně nadaných mladíků lepší jít pravidelně hrát někam mezi chlapy a fotbalově dál růst než vysedávat na lávce, či dokonce na tribuně? Nebo by jsi je chtěl "zakonzervovat"?
Takže příště přijď za povolanými a pak se čil. Čus.
 
 
Já.
 
Já.
21.08.2019, 17:36      Reagovat  
 
 
Reakce na Oušťák: Co se týká "áčka" je zatím u nás duklá...
Mateš, jako muchomůrka zelená.
 
 
Oušťák
 
Oušťák
21.08.2019, 11:59      Reagovat  
 
 
Co se týká "áčka" je zatím u nás dukláků docela dobrá spokojenost s nástupem do sezóny. Ale co se děje v rezervě, v "béčku", to hlava nebere. Trenér Podolák po nástupu k béčku "vyhodil" z Dukly v průběhu července a srpna odchovance Dukly, vlastně hotové ligisty (Šoly,Janko,Mašek, Kubů,Lauko)! Tito hráči spolu s Kottem,Mentbergerem,Kosíkem a Šťovíčkem vyhráli ve starším dorostu s přehledem Českou ligu a zajistili v Juniorské lize postup do 3.ligy. Zespoda tam bohužel těch dobrých hráčů moc není, pouze Studnička,Ullman a Kovernikov, možná Kim. Takhle se šeredí se svými hráči a nakupují se rádoby fotbalisti?! Jestli toto vychází od pana Skuhravého, tak "Potěš Pánbůh"...
 
 
kouk
 
kouk
19.08.2019, 21:42      Reagovat  
 
 
Reakce na martinstep: Za mě ohlasy na utkání DUKLA - Brn...
Co se týká toho hráčského vysvědčení...tak to do puntíku podepisuji...ovšem ten pohár naMOL...tak tam bych se držel při zemi...a to tak že hodně moc...nechal bych zatím naše hráče běhat po tom Dvoře a pak řešil co dál...tím řešením ale nemám na mysli samotné finále poháru...tak daleko snad nyní nemůže KOUKat ani Slavia...natož Dukla...
 
 
kouk
 
kouk
19.08.2019, 21:35      Reagovat  
 
 
5 = 3 - 0 - 2...ano či ne???...za mě téměř ano...v Jihlavě to měla být remíza... a s Třincem výhra...ale to už bych chtěl vážně asi moc...teď by měli přijít na řadu relativně slabší soupeři...jenže to je vážně relativní...takže uvidíme...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu