PORTRÉTY Z JULISKYSamuel Dancák
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
martinstep
 
martinstep
29.08.2019, 00:00      Reagovat  
 
 
DUKLA opět válí v té Berounské dáli Smajlík Smajlík Smajlík Dneska se mi to zdálo nějak utrápené vítězství, kdyby to skončilo jen 1:0, tak bych to považoval za propadák. Jinak na míči jsme byli jasně lepší, po příchodu Pirocha i v obraně více jistější a po příchodu Pabla jsem se opět bavil jeho kreativitou a hlavně jeho snahou zakončit útok, což o ostatních se nedá tolik říci. Hráčem zápasu jednoznačně Chlumecký a palec dolů Tetour. Po závěrečném hvizdu mi bylo trochu líto Doumbii, který trestuhodně selhal při dvouch skoro tutovkách. Snad jeho hladovost přinese příště ovoce a dá si nějaký ten vlašimák Smajlík DUKLA vs. Vlašim 5:0, Doumbia 3, Had a Chlumecký.a bohužel beze mne Smajlík
 
 
wrip
 
wrip
28.08.2019, 23:43      Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: Mylí (w)rype, to že mlčky někdo, sedě na ...
Nebuď zase tak vztahovačný.
 
 
Já.
 
Já.
28.08.2019, 22:46      Reagovat  
 
 
Reakce na wrip: Nejenom hlasatel si toho fandění všiml. ...
Mylí (w)rype, to že mlčky někdo, sedě na tribuně, dle Tebe "tupě zírá před sebe", neznamená automaticky, že je tupý. Nech si své a nech jiné jiným.
 
 
wrip
 
wrip
28.08.2019, 22:00      Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: Moje sedmdesátileté duklácké já se zatete...
Nejenom hlasatel si toho fandění všiml. Při odchodu ze hřiště se i dva hráči nechali slyšet... byli jste skvělí.
Fandit, nemlčet, nesedět jenom na tribuně a tupě nezírat před sebe. Nejenom venku, ale i doma to chce "rozdejchat" tribunu. Proto velké díky klukům kteří si to vzali za své. Ono to půjde a hráči o nás potřebují vědět.
 
 
kouk
 
kouk
28.08.2019, 21:21      Reagovat  
 
 
Nedokážu objektivně posoudit..zda - li se ta dnešní výhra čili postup rodila lehce či těžce...ale o to si myslím nyní vůbec nejde...jde o postup a ten je...ale zatím jsou to vyloženě mravenčí pohárové krůčky...
 
 
Já.
 
Já.
28.08.2019, 21:09      Reagovat  
 
 
Moje sedmdesátileté duklácké já se zatetelilo, když dnes - v krátké době podruhé - slyšelo na venkovním hřišti poděkování hlasatele fanouškům Dukly za báječnou a sluškou fotbalovou atmosféru v zápase, kde jsme přitom domácí porazili. Na trávníku to dnes ale bylo pro silné nervy. Žlutý balet si představuji jinak. Za postup do 3. kola poháru ale dík.
 
 
wrip
 
wrip
28.08.2019, 20:53      Reagovat  
 
 
Nechte rozpočet rozpočtem. Není to tak dlouho co jste ho taky řešili, radili majiteli jak naložit s jeho prostředky jakoby byly vaše a šlo se nakonec o patro níž. Soustřed´te se raději na vaše výkony, na fandění, na podporu klubu, fanklubu ale i 4D aktivit a majiteli pro změnu nechte zase to jeho.
 
 
Jean1
 
Jean1
28.08.2019, 17:59      Reagovat  
 
 
Reakce na az_naprsi: take jsem o tom premyslel. pokud by...
Souhlasím.Teď jde ještě o to aby výše rozpočtu byla vidět na hřišti a při pohledu na tabulku: Věřme že bude opravdu lépe! Víra hory přenáší . Nám třeba přinese co nejdříve postup!!
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
28.08.2019, 17:34      Reagovat  
 
 
Reakce na Jean1: Zdravím všechny fanoušky naší Dukly.I k...
take jsem o tom premyslel. pokud byl rozpocet snizen na cca polovinu, mel by byt kolem 50 mega, cooz je na druhou ligu kralovske cislo a myslim, ze vyssi nema nikdo!
 
 
Jean1
 
Jean1
28.08.2019, 17:03      Reagovat  
 
 
Zdravím všechny fanoušky naší Dukly.I když uběhla už delší doba,od ukončení minulého ročníku 1.Ligy, nedá mi to ,abych se k jedné věci ještě nevrátil. Podle slov pana majitele byl rozpočet Dukly Praha v ročníku 2018/2019 ve ,kterém Dukla sestoupila skoro 100 000 000. Slovy sto milionový! Dnes na webu,,eFotbal" jsem se dočetl toto: Rozpočet FC Opava činí 55 000 000 Kč, České Budějovice 40 000 000,MFK Karviná 35 000 000, FK Příbram 35 000000Kč. Takže něco bylo opravdu špatně ve vedení na julisce. Budu věřit ,že vše se obrátí na lepší časy. To je ode mne vše!
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
27.08.2019, 23:05      Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: Jen aby si nás tam nevzali na klín sešíva...
Sešívky a klokany si dávám ke snídani...
 
 
kouk
 
kouk
27.08.2019, 22:37      Reagovat  
 
 
Reakce na Kolomajzna: Az bude hrat Vysehrad na Julisce, ...
Už jsem se na to informoval...v praxi to má vypadat následovně...duklák permanentkář má samozřejmě výhodu oproti nám "smrtelníkům"...takže ten vyfasuje na klín soupeřovu fanynku...no a my ostatní bohužel fanouška...už nyní mě z té představy bolí stehna...ještě štěstí...že nejezdím pravidelně...aspoň mám nějaký čas na rehabilitaci a očistu těla Smajlík
 
 
Já.
 
Já.
27.08.2019, 19:40      Reagovat  
 
 
Reakce na Kolomajzna: Az bude hrat Vysehrad na Julisce, ...
Jen aby si nás tam nevzali na klín sešívaní, nedejž duch, neservilní.
 
 
Kolomajzna
 
Kolomajzna
27.08.2019, 18:36      Reagovat  
 
 
Az bude hrat Vysehrad na Julisce, tak navrhuju, aby si kazdy fanda domacich vzal na klín min. jenoho Vyšehradského a spolu neutralne fandili !!!
 
 
az_naprsi
 
az_naprsi
27.08.2019, 16:58      Reagovat  
 
 
tak po temr tritydennim putovani po dalekem vychode jsem opet doma. behem me nepritomnosti se koukam nic zvlastniho nestalo - Dukla podle (tajnych) ocekavani pluje na vitezne vlne!!! SUPERR!!
na zacatku jsem psal, ze po uvodnich 5 kolech budu spokojens 10+ body. Nakonec bylo 9, cili tesne pod. prhra s trincem absolutne zbytecna, v iglau pri trose stesti mohla byt remiza, ale zda se, ze tym zacina nalezat svoji tvar a pribyvajicimi vtezstvimi si zacinaji kluci verit...
k jednotlivym hracum jen dodam svoje postrehy - pablo g. podle ocekavani cni nad prumerem druhe ligy, dobre se umi jevi i piroch. ayong se mi jevi zatim spise jako zolik na poslednich 20-30 minut. tety se mi zda hraje pod sve moznosnosti a zatim nejvic za mymi ocekavanimi had, urcite ma na vic, ale proc to nejde, nevim, v poslednich minutach to bude tezko ukazovat...
stale jsou ve hre hlucha mista a cele pasaze, ale zatim to na druhou ligu staci, nahore by to asi bylo horsi. mame cely rok na pilovani, tym urcite na postup ma, dokonce z prvniho mista. myslim, ze bychom mohli tak trochu zopakovat pripeh olmiku, ti se po padu vratili take s maldym tymem a od te doby v lize predvadi pekny fotbal. to ale jeste bude dlouha cesta... toliko me opozdene hodnoceni prnich peti kol . DUKLA DO TOHO!!
 
 
wrip
 
wrip
27.08.2019, 14:00      Reagovat  
 
 
Reakce na zdeněk1: Pro kompetentní "orgány" Dukly bych n...
Ty toho nenecháš? Ta Tvoje servilita k nesmyslům se kterýma na nás vyrukovali byla neskutečná. Ještě teď mám před očima jak ses staral abychom byli zalezlí co možná nejvíc v koutě, nejlépe až za brankovou čarou, abychom snad neviděli víc než nám domácí pořadatelé milostivě dovolí.
Kdyby jsi znal pořádně tribunu na Julisce a to, jak vypadají sektory hostů na jiných stadiónech, tak musíš uznat, že u nás mají fanoušci hostů v sektoru pro ně vyhrazeném naprosto komfortní podmínky pro sledování zápasu a fandění. Jako snad jinde ne.
A ta Tvoje desítka by dost možná desítkou nebyla, kdybychom byli zastrčení tam v tom koutě, kam nás domácí chtěli původně vypudit.
A když už hodnotíš spolufanoušky, ohodnoť i hráče kterým jsme tam fandili.
A zítra v Králáku Tě chci vidět.
 
 
Herschel88
 
Herschel88
27.08.2019, 13:35      Reagovat  
 
 
Reakce na zdeněk1: Pro kompetentní "orgány" Dukly bych n...
A jaký důvod tě k tomu vede?Hosté jsou na Julisce nějak diskriminováni?
 
 
zdeněk1
 
zdeněk1
27.08.2019, 10:51      Reagovat  
 
 
Pro kompetentní "orgány" Dukly bych navrhoval, aby fandové Vyšehradu mohli také na naši
tribunu, třeba na nějaké vyhrazené "lepší" místo....
Hodnocení našich fanoušků 10 Smajlík
 
 
sir_Desmond_Glazebrook
 
sir_Desmond_Glazebrook
26.08.2019, 21:57      Reagovat  
 
 
Jo a hodnocení:
Hruška 7 - Chlumecký 7, Piroch 7, Preisler 5, Doumbia 6- González 9, Tetour 6, Kovaľ 7, Holík 8 - Kozma 7, Ayong 5 (65. Douděra 6).
 
 
sir_Desmond_Glazebrook
 
sir_Desmond_Glazebrook
26.08.2019, 21:54      Reagovat  
 
 
Zdravím všechny. Prozatím se mi nikdo neozval, ale pokud by se někdo chtěl připojit k naší duklácké skupině pak na vědomost dávám, že pojedeme zřejmě vlakem ve 14:28 ze smícháče. A jak už psal Peter přede mnou, pokud by se chtěl někdo připojit k naší oslavě vítězství v nedalekém kempu, ozvěte se. Pakliže by se čas odjezdu nějak měnil, hodím ještě info...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu