PORTRÉTY Z JULISKYJosef Jakab
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2013-5-4" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
38Tomasta
 
38Tomasta
04.05.2013, 14:18      Reagovat  
 
 
Peca tady brzo da pro všechny zajemce bližší info.
 
 
38Tomasta
 
38Tomasta
04.05.2013, 14:15      Reagovat  
 
 
Samozdřejmě všechny,i nefotbalisty zveme .Mužem si z toho udělat takovou Dokopnou 3.Počet startujicich je bohužel všichni hrat nemůžou.
 
 
38Tomasta
 
38Tomasta
04.05.2013, 14:10      Reagovat  
 
 
Reakce na Duklacek: Tomasta, nemusíš se bát...já už vůbe...
...Co...meleš o kamaradech?My chceme aspoň kdo pojede, aby se trefil do balonu a necpal se kopat rozhodujici penaltu o umystění.!!! Smajlík
 
 
Duklacek
 
Duklacek
04.05.2013, 13:45      Reagovat  
 
 
Tomasta, nemusíš se bát...já už vůbec nic řešit a zařizovat po tvým příspěvku nebudu a ani v budoucnu. A pro tvoji informaci, Sapi psal mě a nevím, jestli i Pecovi, protože Peca volal mě, potom, co jsem to sem dala, protože na mě kontakt měl už z loňska. Představ si, že fanošci nejsou jen v kotli, ikdyž vy asi jiný neznáte a na tribuně jsou taky lidi, co by třeba chtěli jet a hrát to umí, ale když si chcete postavit tým z kamarádů, jen abyste vyhráli, tak se pak nedivte, že nikdo nechce z lidí nikam jezdit nebo rozšířit kotel, když mají zájem se zapojit a vy nechcete ani nevyslechnete. Myslím, že by měl právo se přihlásit sem nebo kamkoliv kterýkoliv fanoušek Dukly a pak by se mělo třídit. Ale nikde jsem nenašla kontakt od Peci na sebe, kam chce, aby se lidi hlásili.
 
 
DC4
 
DC4
04.05.2013, 12:47      Reagovat  
 
 
Až teď jsem se dozvěděl z odkaz k utkání s Olomoucí ta hřejivá slova na moji osobu, navíc od ryzího Dukláka Tondy. To fakt potěší. Je ale fakt, že šance dosáhnout na pomyslný věnec pro nejlepšího fanouška utkání je vždy o hodně vyšší pokud Vlabos absentuje. Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu