PORTRÉTY Z JULISKYRoman Skuhravý
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-9-8" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
kouk
 
kouk
08.09.2019, 22:48      Reagovat  
 
 
Tak se mi mé veřejně - tajné přání vidět v sobotu v tv souboj prvního s druhým bohužel nesplní...místo toho dávají zápas Brno - jako Brno...no hlavně aby v těch Pardubicích to nebyla ostuda jako jako Líšeň...tedy jako Brno...
 
 
wrip
 
wrip
08.09.2019, 20:23      Reagovat  
 
 
Tak teď něco k dnešnímu zápasu béčka i já. Nikomu nic nezakazuju, neřídím kdo co smí a nesmí říct. Ani nikomu neradím a nekecám do trenérského řemesla.
Předně opět konstatuju, že se fakt vyplatí na to béčko chodit, a to i třeba do těch Jiren. Chcete vidět fotbal? Jděte tam, neprohloupíte. Spíš mě ale zaráží, že ten zápas nemá z naší strany žádnou kulisu. Jsou tam, alespoň doufám, i příbuzní a známí našich hráčů a mlčí a mlčí a mlčí. A že by si někdo z nich vzal na sebe něco v klubových barvách? Ne, to nehrozí. Ani tu šálu ne. Ale zpátky k zápasu v Chlumci.
Jednoznačně to bylo zajímavé utkání, kde se to hrálo nahoru dolů, nikde žádný alibismus, jedna pěkná akce střídala druhou. Menší hřiště umožňuje rychlejší a snadnější dostupování k soupeři a přináší tak větší počet osobních soubojů. Brzo se tak ukázalo, že to domácí budou hrát pěkně „od podlahy“ a našim kluků nezbývalo, než ukázat že dominují v technice. Dokud si to naši mladíci tzv. strkali, domácí ke svému rozčarování víc běhali. A je to dost štvalo. Štvalo je to až tak, že občas některého z našich hráčů přebrousili. No, a když po čase zjistili, že to fakt brousit můžou, že to broušení z jejich strany zas až tak moc sudímu nevadí, tak se vůbec neostýchali této možnosti využít. Jakmile naši přidali na rychlosti, přestali se mazlit s míčem, dávali ho hned od nohy tak domácí zase jenom běhali a soubojů ubylo. Opačně zase, když naši začali „vymýšlet“, hrát si, dostali nakopáno.
Mělo to ale i své pozitivum, naši kluci přišli na to, že by si mohli kopnout taky. A šlo jim to. Ale hned, jak by měl mít náš hráč v tomto souboji navrch, tak zase, očekávaně, vstoupil arbitr do hry.
Ten se ale předváděl i jinak. Ochotně přiznával našim hráčům výhody ve hře, ale jenom pokud z nich nehrozilo nebezpečí pro domácí mužstvo. To byl schopný původně signalizovanou výhodu přerušit, abychom ji náhodou nevyužili a míč vrátil i o třicet metrů zpátky na místo přestupku. Na druhou stranu tohle nepraktikoval tam nechával výhodu co to jen šlo.
A druhá námi obdržená branka? Výsměch všemu a všem. V souboji o míč je náš hráč zezadu „dojet“, jedním z bratrů Labíků, odporoučel se na zem a následoval centr, ze kterého domácí vsítili. Oba bří Labíkové byli dovednostmi našich hráčů frustrovaní až natolik, že i místní fanoušci vzývali všechny svaté a prosili, ať už toho nechají nebo je sudí pošle ven. Ale to by nesměl pískat sudí Nejedlo.
Jinak se ale naši skutečně musí naučit hrát i takhle a chytře si v soubojích počínat. Ne však jako Palacios, který je dohrán a v pádu se po faulujícím soupeři ožene nohou. To záminka k strkanici, kterou soupeři rádi využijí.
Takže fakt zajímavé utkání a i když naši prohráli 2:4 (mnozí se pousmějete, ale může za to Já), tak přesto nedopadli u Chlumce jako ti sedláci. No na béčko příští neděli po ránu do Jiren. Tam přivítají naši nevyzpytatelné Ústí (to nad Orlicí).
 
 
Jean1
 
Jean1
08.09.2019, 20:07      Reagovat  
 
 
Reakce na Já.: „Převýšovský“ Chlumec dukláckým mladým na...
Tak proč no nekoupí?????Hloupá otázka! Že jo!
 
 
Já.
 
Já.
08.09.2019, 18:41      Reagovat  
 
 
„Převýšovský“ Chlumec dukláckým mladým nakopal a sudí to toleroval, mírně řečeno; to nebylo fér. Dukla má na hradecku dobré jméno a domácí fandové hru Dukly chválili. Na konci se to při odchodu do kabin ale trochu „pokohoutilo“. Chlumec byl ale asi zatím nejsilnějším soupeřem béčka Dukly a jeho třígolového snajpra by Dukla potřebovala.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu