PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Souček
    FANSHOP

Diskuzní fórum

 
 
Přihlášení do diskusního fóra

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat
 
 
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-6-9" |  vypnout filtr
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
českobroďák
 
českobroďák
09.06.2019, 14:32      Reagovat  
 
 
Jen na schůzi chyběla až na vyjímku mladá fanduklácká krev...Asi je dění v klubu moc nezajímá,mám strach,že už tak malý kotlík od nové druholigové sezony ještě prořídne.
 
 
wrip
 
wrip
09.06.2019, 12:56      Reagovat  
 
 
Před časem byl klub vyhlášený na čtvrtém místě v ceně Lukáše Přibyla. Včera se toto umístění potvrdilo. Minimálně potvrdilo.
Děkuji zástupcům klubu za jejich účast na valné hromadě Dukla klubu, chcete-li fanklubu, a vše jimi vyřčené, za jejich vstřícnost a otevřenost.
Ukázalo se, že má cenu držet pospolu, (fanoušci-klub) a v žádném případě není na místě na Julisku přestat chodit. A jako výmluva určitě neobstojí sestup z nejvyšší soutěže. naopak, ukažme, že o tu nejvyšší soutěž skutečně stojíme. My, klub i samotní hráči.
 
 
Zdeněk1
 
Zdeněk1
09.06.2019, 12:23      Reagovat  
 
 
Každopádně je potřeba zde poděkovat i "Já", za jeho oddanost naší Dukle a práci kterou pro ni vykonal a vykoná. Výměna názorů byla přínosná i kritická ze strany fanoušků, kteří dostali ihned i odpověď. Myslím, si, že dost zúčastněných nabylo dojmu, že by se mohla Dukla posunout správným směrem a dost chyb by tak mělo být odstraněno. Také bych chtěl apelovat na ty, kteří ještě nezaplatili své příspěvky DK, aby tak učinili. Samozřejmě uvítáme i nárůst členů nových. Můj dřívější názor, že Dukla chtěla sestoupit se ukázal jako mylný!! Některé věci ještě nejsou dořešeny, ale myslím, že klub nám dá postupně vědět.
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:
  • Do diskuzního fóra mohou přispívat registrovaní i neregistrovaní uživatelé
  • Uživatelé nesou odpovědnost za své příspěvky a souhlasí s jejich zveřejněním a archivací.
  • Uživatelé nesmí používat vulgární výrazy, urážky a ani vyhrožovat násilím nebo se jinak nevhodně vyjadřovat.
  • Uživatelé nesmí šířit spam ani propagovat komerční aktivity bez svolení klubu.
  • Uživatelé nesmí zveřejňovat soukromé údaje jiných osob, jako jsou například adresy a telefonní čísla
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo mazat příspěvky porušující tato pravidla nebo příspěvky bez věcné souvislosti s tématem.
  • Administrátoři diskuzního fóra si vyhrazují právo ve výjimečných případech odepřít přístup do diskusí, zejména při opakovaném porušování těchto pravidel (a to jak registrovaným, tak neregistrovaným uživatelům)
 
 

Fotogalerie


Partneři klubu