• Ženy B

• 18.12.2019

Ženy B: Hodnocení uplynulého podzimu

Trenér Dušan Binder zhodnotil podzimní část sezony B týmu žen.

Tým žen B se na podzim představil ve velmi dobrém světle. Z deseti zápasů jsme vyhráli sedm a tři prohráli, se skóre 36:15 máme nejlepší útok v soutěži, jen obrana je až čtvrtá nejlepší. Začátek byl trochu kostrbatý, ale konec o to příjemnější. Rád bych pochválil své hráčky za pracovitost, chtění se zlepšovat a také za přístup na trénincích i zápasech. Vím, že nejsou profesionálky a hodně z nich pracuje nebo studuje, ale i přesto mají fotbal rády a chtějí ho hrát a to se mi na nich moc líbí. I přesto, že jsem někdy musel zvýšit hlas, což nebylo zase tak mockrát :-), je pořád prostor na zlepšení po všech fotbalových stránkách. Jak jsem říkal holkám na začátku, že tento tým má na postup do vyšší soutěže, stále si za tím stojím a věřím svému týmu, že to dokáže naplnit. Čeká nás ještě spousta práce, na kterou se těším v novém roce a věřím, že i holky.