• Rozhovory

• 04.12.2019

Štěpán Krunert: Snažím se neustále zlepšovat

Mladý záložník Štěpán Krunert je jedním z dukelských reprezentantů. V rozhovoru nám mimo jiné prozradil, jak vzpomíná na svůj gól v reprezentačním dresu i zda bývá před zápasem nervózní.

Byl jsi několikrát povolán do české reprezentace U20 a v utkání proti Nizozemsku jsi skóroval. Jak na tento moment vzpomínáš?

Byl to neskutečný moment, na který jsem dlouho čekal. Strašně jsem si to užil. A jsem rád, že jsem mohl pomoct týmu k výhře 4:1.

Od letošní sezóny jsi jedním z pravidelně nastupujících hráčů A týmu, je to pro tebe velký skok oproti loňsku, kdy jsi nastupoval převážně za juniorku?

Nemyslím, že je to až tak velký skok, protože se snažím stále zlepšovat, být neustále připravený a ukázat, co umím. A do každého zápasu dát 100%.

Býváš před zápasem nervózní?

Před zápasem, jak kdy. Ale většinou, když vyjdu na hřiště, tak nervozita opadne.

Blíží se Vánoce, co máš na nich nejradši?

Nejraději na Vánocích mám, když můžu trávit čas s rodinou a mými nejbližšími.