• Klub

• 16.05.2022

Staň se Dukláčkem a Duklačkou 2022

Po dvouleté nucené pauze se vrací naše tradiční fotbalové odpoledne pro nejmenší zájemce - Staň se Dukláčkem a Duklačkou.

Náborové odpoledne je určené nejmladším klukům a holkám ročníků narození 2018 a 2017. Tyto ročníky budou od nové sezony, tedy září, spadat do naší Školičky, která je všesportovního rázu. Dorazit mohou i starší děti, dostanou informace, jak probíhá nábor v jejich ročníku, případně rovnou kontakt na trenéra. Starší děti se případně mohou bez přímé účasti na fotbalovém odpoledni informovat o náboru na kontaktu níže.

Přijďte si na hlavní stadion na Julisce zasportovat, vyzkoušet různé sportovní disciplíny, vyfotit se nebo si plácnou s klubovým medvědem. Aktivitami Vás provedou trenéři a trenérky naší mládeže, hráči a hráči z našich mládežnických kategorií, přítomni budou i hráči A týmu.

Sejdeme se v úterý 31. května 2022 v 16:30 u sochy Josefa Masopusta před areálem Juliska (Na Julisce 28).

Předregistrace ZDE
Předregistrace není podmínkou účasti. Slouží k usnadnění "papírování" na místě a k následné komunikaci související s náborem.

Těšíme se na Vás a Vaše děti!

KONTAKT:
V případě dotazů se obraťte na koordinátorku mládežnických akcí a Školičky:
Maruška Havlasová, 732 649 888, havlasova@fkdukla.cz