• WU9

• 01.09.2020

Sportovní den dětí vyšel náramně!

V pondělí 31.8. se konal na Ruzyni sportovní den dětí, který byl rozloučením se s prázdninami a přivítáním nového školního roku.

Dukla Praha společně s TJ Ruzyně uspořádala sportovní den dětí v areálu mládeže na Ruzyni, kde si cestu našlo téměř 100 dětí. Cílem bylo poslední prázdninový den si užít pobyt na čerstvém vzduchu a vyzkoušet různé sportovní aktivity dle vlastní chuti.

Po vstupu do areálu se každý mohl rozeběhnout, kamkoliv chtěl. Na hřišti byla připravena dráha z nafukovacích tubusů, souboj na kládě, přetahování, hod na cíl, trefování branky, ti odvážnější zkusili i přejít po laně nebo se prošli na chůdách.

Pro všechny byl připraven ukázkový trénink malých fotbalistek Dukly Praha a společná tombola, kde mohly děti s rodiči vyhrávat různé ceny. Celé sportovní odpoledne jsme si moc užili a děkujeme všem, kteří se podíleli na jeho úspěšném zvládnutí.