• Klub

• 06.12.2019

Setkání jubilantů 2019

V úterý dne 3. prosince 2019 se v konferenčním sále Domu armády Praha uskutečnilo slavnostní setkání bývalých armádních sportovců, trenérů a funkcionářů, kteří v letošním roce dosáhli životní jubilea.

Přítomné přivítal ředitel ASC Dukla plk. Ing. Jaroslav Priščák Ph.D., který všem poděkoval za úspěšnou reprezentaci čs. armády a zároveň všem popřál vše nejlepší do dalších let.

Slavnostní odpoledne moderoval bývalý reprezentant atletiky dr. Štěpán Škorpil.

Mezi sportovci – jubilanty byli i bývalí fotbalisté : František Knebort (75), Vladimír Táborský (75), Karel Dvořák (70), Pavel Korejčík (60), Tomáš Kříž (60) a Mgr. Radomír Sokol (70) – bývalý hlavní vedoucí a trenér mládeže.

Ze zdravotních důvodů se nemohli zúčastnit Milan Dvořák (85) a Dušan Kabát (75) a ze služebních důvodů Jaroslav Netolička (65), Jozef Barmoš (65) a Ján Kozák (65).

Všem srdečně blahopřejeme.