• A-tým

• 16.01.2019

Pablo González Juárez posílí útok Dukly

Dukla posiluje svůj útok – dnešním dnem je součástí A týmu španělský útočník Pablo González Juárez, kterého klub sledoval už delší dobu. Hráč přestupuje ze španělského třetiligového klubu Salamanca CF.

Pětadvacetiletý Pablo pochází z kraje španělské Andalusie, své mládežnické roky prožil mimo jiné v Atléticu Madrid a Villarrealu. Jedná se o univerzálního hráče, který může nastupovat v útoku i jako ofenzivní záložník, jeho hlavním postem je ale pravé křídlo. V této sezoně působil v Salamance, kde v 17 zápasech nastřílel 4 góly.

„Pablo přichází posílit ofenzivu mužstva. Jedná se o typického představitele španělské fotbalové školy, vyniká dobrou prací s míčem, je velmi slušně rychlostně vybavený. Dukla si vybrala hráče cíleně po velmi dobré zkušenosti s jeho předchůdci ze Španělska Néstorem a Romerou,“ řekl k nové posile sportovní ředitel Günter Bittengel.

V Praze už Pablo absolvoval zdravotní testy, s Duklou podepsal smlouvu do června 2021.

Ať se daří v Dukle!