• Klub

• 28.04.2021

Ještě nemáte permanentku? Nakupte ji za zvýhodněnou cenu

Ideální čas na nákup naší permanentky. Pro zbývající tři domácí zápasy jsme ji pro vás zlevnili na 299 Kč.

Permanentku můžete nakoupit online ZDE a následně si ji vyzvednout v Dukla klubu, ve dnech pondělí, středa nebo pátek od 9 do 14 hodin.

S permanentkou nám můžete přijít fandit na domácí utkání proti Žižkovu (5. května), Táborsku (17. května) a Vyšehradu (29. května).

Kromě permanentky je pro vstup na stadion nutné splnit také další podmínky, mezi které patří: antigenní či PCR test (ne starší než 48 hodin), nebo potvrzení o očkování nebo důkaz, že jste onemocnění covid-19 prodělali v posledních 90 dnech. Povinností je rovněž dodržování dalších opatření Ligové fotbalové asociace a Ministerstva zdravotnictví. Více si přečtěte ZDE

Upozorňujeme návštěvníky, že permanentky jsou nepřenosné. Na permanentku tedy může přijít pouze její majitel, nikoliv jiná osoba. Pořádající klub je povinen vést jmenný seznam těchto návštěvníku a předložit jej na místně příslušnému orgánu ochrany veřejného zdraví na vyžádání v případě potřeby provedení epidemiologického šetření.