• A-tým

• 20.12.2019

David Douděra přestupuje do Mladé Boleslavi

Dukla se loučí s obráncem Davidem Douděrou. Dnes se posledními podpisy zpečetila smlouva o jeho přestupu do prvoligového klubu FK Mladá Boleslav.

David na první trénink dejvického celku přišel už v 15 letech. V dresu dukelského A týmu odehrál celkem 51 zápasů a vstřelil 2 branky. Rovněž si připsal řadu startů za B tým či Juniorku.

"Dnes jsme se definitivně dohodli s Mladou Boleslaví na přestupu hráče Davida Douděry. David bohužel opakovaně od léta odmítal prodloužit smlouvu s naším klubem, tak bylo jediné řešení domluvit se s klubem, pro který se rozhodl, na přestupové částce. Davidovi děkujeme za jeho služby v FKD a přejeme mu hodně sportovních úspěchů," vyjádřil se k přestupu sportovní a výkonný ředitel Pavel Vandas.