• 22.10.2024

Dukla vyráží k boji o pohárové osmifinále

Dukla Praha odehraje ve středu 23. října od 15:00 utkání 3. kola MOL Cupu na půdě divizního celku SK Hořovice. Pražané si vybojovali účast v další fázi soutěže díky vydařenému představení v Ústí nad Orlicí, když zvítězili 4:0.

Fotbalisté Dukly Praha úspěšně vstoupili do letošního ročníku MOL Cupu, kdy ve 2. kole zvítězili na východě Čech. Skóre utkání otevřel ve 32. minutě Pavel Moulis. V následující desetiminutovce pojistil postup hlavičkující Roman Holiš a z penaltového puntíku se trefil Lukáš Matějka. V 54. minutě pak uzavřel na konečný stav svou brankou čerstvě korunovaný člen Klubu ligových kanonýrů Jakub Řezníček.

Dukelská družina nyní obrací svou pozornost na opačnou stranu republiky, vydává se na do středočeských Hořovic. Tamní divizní celek si účast ve 3. kole domácího poháru vysloužil vítězstvím na hřišti Vysokého Mýta 2:1 po penaltách.

Dukláci, neváhejte a vyražte nás podpořit do Hořovic! Těšíme se na Vás!