• A-tým

• 12.08.2024

Fanoušci do Hradce! Přijeďte nás podpořit na východ Čech

Dukla Praha se v rámci 5. kola Chance Ligy střetne s FK Hradec Králové. Utkání v rámci pátého kola se odehraje v Malšovické Aréně od 14:30. Níže vám přinášíme všechny potřebné informace.

O stadionu

• Malšovická Aréna sídlí na adrese: Malšovická 821/1, Hradec Králové 9, 500 09
  • Z Prahy se dá do Hradce dostat autem, autobusem (přímým spojem z Černého Mostu), nebo vlakem (s přestupem v Pardubicích)
  • V okolí východočeského stadionu jsou pak nejbližší zastávky hromadné dopravy Hotel Garní (autobus č. 1) a Koupaliště Flošna (autobusy č. 7 a 17)

Vstupenky pro Duklu Praha

• Celku z Julisky byl vyhrazen sektor Q s kapacitou 500 míst
  • Do arény se fanoušci pražského celku dostanou z jihovýchodní strany vchodem číslo 6
  • Vstupenky je možné koupit online zde. U sektoru bude také otevřená pokladna (platba je možná hotově i kartou)
  • Fanoušci Dukly budou do ochozů Malšovické Arény vpuštěni hodinu a půl před zápasem (ve 13:00)

Důležité informace

• V sektoru je situováno občerstvení i toalety
  • Pokud jste si zakoupili vstupenky do domácích sektorů, prosíme, abyste si do těchto míst nebrali klubovou symboliku. Pokud s ní do Malšovické Arény dorazíte a nepůjdete do sektoru hostů, můžete si tyto symboly uložit do jedné z úschoven na stadionu

Fanoušci, těšíme se na vaši podporu také v Hradci Králové!

Zdroj fotografií: FC Hradec Králové