• A-tým

• 29.07.2024

Informace pro fanoušky na utkání se Spartou Praha

Celek z Dejvic čeká první venkovní utkání v sezóně. V rámci třetího kola Chance Ligy se Dukla Praha utká v dalším pražském souboji se Spartou. Utkání se odehraje v pátek a níže vám přinášíme všechny potřebné informace.

Fotbalové utkání AC Sparta Praha - FK Dukla Praha se odehraje 2. srpna v rámci třetího kola Chance Ligy od 20:00. Brány stadionu se otevírají hodinu a půl před zahájením utkání, tedy v 18:30.

O stadionu

• Stadion se nachází na adrese M. Horákové 1066/98, 170 00, Praha 7-Bubeneč
  • K přístupu na stadion můžete využít hromadnou dopravu, na nejbližší zastávku Sparta jezdí tramvaje 1, 8, 12, 25, 26 a 34
  • Pokud se chystáte na zápas autem, je možné zaparkovat v blízkosti stadionu. Nejbližší parkoviště se nacházejí u Letenské pláně

Vstupenky na zápas

• Fanouškům Dukly Praha byl vyhrazen sektor F20 s kapacitou 300 míst
  • Cena v celém sektoru hostů je jednotná - 350 Kč
  • Vstupenky na utkání 3. kola Chance Ligy se Spartou Praha jsou k dostání zde. Nákup probíhá pouze online, na místě nebude možné kupovat žádné lístky
  • Na stadion se můžete dostat vstupem F, z ulice U Sparty

Dukláci, těšíme se na vaši podporu!

zdroj foto: sparta.cz