• Klub

• 17.06.2024

Byl spuštěn prodej permanentek

Prodej permanentních vstupenek na novou sezónu odstartoval 20. června. Přečtěte si kompletní informace o prodeji, cenách a kategoriích permanentních vstupenek na prvoligovou sezónu 2024/2025.

Při tvorbě letošních permanentek jsme se inspirovali loňským triumfem ve druhé nejvyšší lize. V komiksové podobě na vás kromě titulových oslav z minulého roku čekají také Josef Masopust a Dukláček Fery.

Vzhledem k postupu do nejvyšší soutěže budou ceny permanentních i jednorázových vstupenek vyšší. V rámci předprodeje, který začne 18. června a potrvá až do 12. července budou Standardní permanentky za 2600 a Zvýhodněné za 2200 (pro členy fanklubu, obyvatele Prahy 6, studenty, důchodce a držitele průkazu ZTP). Pokud byste měli zájem o VIP permanentku, její cena bude 10,000 . Do těchto prostor vyzýváme fanoušky, aby dorazili ve společenském oblečení.

Novinkou oproti minulému roku bude dětská permanentka. Ta bude určena pro děti do 15 let a její cena bude v předprodeji i v běžném prodeji stejná - 500 .

PERMANENTNÍ VSTUPENKY NA LIGOVÝ ROČNÍK 2024/2025

SOUHRNNÝ CENÍK PERMANENTNÍCH VSTUPENEK:

Permanentní vstupenka:Předprodej:Prodej:
STANDARDNÍ ZÁKLADNÍ2600,-3000,-
STANDARDNÍ ZVÝHODNĚNÁ2200,-2600,-
DĚTSKÁ500,-500,-
VIP10,000,-10,000,-

STANDARDNÍ PERMANENTKA

• vstup na všechna ligová utkání včetně domácího poháru

VIP PERMANENTKA

Ve VIP prostorách platí požadavek na smart casual dress code.

• vstup na všechna ligová utkání včetně domácího poháru
  • občerstvení ve VIP zóně
  • sedadlo ve VIP zóně (polstrovaná sedadla uprostřed tribuny)

DĚTSKÁ PERMANENTKA

Benefity:

• vstup na všechna ligová utkání včetně domácího poháru pro děti do 15 let.