clanek-1
  • Klub

  • 06.06.2024

Staň se Dukláčkem a Duklačkou 2024 se vydařilo

V úterý 4. června patřil trávník na Julisce novým zájemcům z nejmladších řad. Tradiční klubové odpoledne se těšilo obrovskému zájmu a vydařilo se na jedničku.

Původní termín ve čtvrtek 30. května jsme museli z důvodu mokrého hřiště změnit. Za případné komplikace se ještě jednou omlouváme.

Nadšení mladí fotbalisté a fotbalistky se sešli u sochy Josefa Masopusta. Tradičně je přivítal manažer mládeže a legenda klubu Günter Bittengel v doprovodu koordinátorky akcí mládeže Marušky Havlasové a koordinátora přípravek Matěje Šplíchala. "Na placáka" dorazil i klubový maskot Medvídek Ferry, který následně s dětmi strávil celou akci.
Na hřišti čekali na děti trenéři a trenérky napříč kategoriemi včetně hráček z WU15 a hráčů z U12, U13 a U16. Rozdaly se sešítky na samolepky, vody a šlo se na věc. Skákání, běhání, oblíbené tubusy - po našem žluté žížaly, střelbička, fotbálek a všude smích a radost. Na stanovištích bylo veselo, někde jsme zapojili i rodiče, nasadili pásku a vyzkoušeli jaké je to nevidět nebo využili BlazePod. Ukázkový trénink byl pod taktovkou starší přípravky U10.
Na hřišti jsme potkali přes 80 nových tvářiček. Díky posunu akce jsme nejstarší kluky 2015 a 2016 již rovnou nasměrovali na zkušební tréninky, registrací proběhlo neuveřitelných 142. Jsme potěšeni obrovským zájmem o náš klub.

Děkujeme za důvěru všem, kteří přivedli na Julisku své děti. A děkujeme dětem, že jsme si společně užili parádní odpoledne.

Pokud jste se akce nestihli zúčastnit a máte zájem o působení v FK Dukla Praha, využijte kontakty ZDE.

Všem registrovaným jsme již rozeslali do poskytnutého e-mailu informace a možné varianty zkoušky či zapojení u nás či v partnerských klubech - FC Přední Kopanina, SK Střešovice, TJ, Ruzyně, TJ Sokol Stodůlky.
V případě, že jste e-mail neobdrželi nebo máte nějaké dotazy, kontaktujte nás - Matěj Šplíchal, splichal@fkdukla.cz, +420 732 465 112.

Fotogalerii najdete na Facebooku mládeže.

Děkujeme Davidovi Innemanovi za video a Matějovi Dobiášovi za foto.