• Klub

• 29.01.2024

Setkání vedení klubu s fanoušky

Milé Duklačky, milí Dukláci a milá Dukláčata, jak už začíná být zvykem, zveme Vás na setkání s představiteli klubu! Sejdeme se v úterý 13. února v 16:30 v naší Klubovně na Julisce.

Jarní část sezóna se nezadržitelně blíží, už 2. března vystřelíme z bloků v cestě za postupem. Ještě před začátkem další fáze FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se ale chceme s Vámi opět v přátelské atmosféře setkat, posedět a podebatovat. Témat k diskuzi je opět celá řada - čeká nás čtvrtfinále tuzemského poháru, boj o postup a opomenout jistě nezapomeneme i plány do budoucna! Těšit se můžete na představitele vedení klubu a hlavního trenéra Petra Radu. Na setkání bude zajištěno malé občerstvení, káva i čaj.

Vzhledem k omezené kapacitě Klubovny je nutné svou účast předem potvrdit na e-mailové adrese bartosek@fkdukla.cz.

Těšíme se na vás!