• U19

• 17.07.2023

První dorost zahájil letní přípravu

V prvním týdnu přípravy jsme sehráli dvě přípravná utkání. V prvním jsme podlehli Teplicím, ve druhém Liberci. Proti Teplicím jsme nastoupili ve středu v Roudnici nad Labem, proti Liberci v Heřmanicích. Herní kondici jsme se rozhodli v úvodu přípravy nabírat formou většího počtu utkání. V obou zápasech jsme protočili všechny hráče převážně po poločase.

FK Teplice - FK DUKLA Praha U19     2 : 1 (2 : 0)

Branka: Gruntorád

FC Slovan Liberec - FK DUKLA Praha U19     5 : 3 (4 : 1)

Branky: Lopatář, Koller, Kožený

V prvním týdnu přípravy jsme sehráli dvě přípravná utkání, mezi která jsme vložili krátké poznávací minisoustředění v Břežanech II. Cílem bylo hráče kondičně rozvíjet herní formou a zároveň propojit velkou tréninkovou skupinu U19 a U18 i po lidské stránce. Z herního pohledu jsme si vyzkoušeli určité varianty složení jednotlivých řad i herních rozestavení. Některé varianty fungovaly velmi dobře, jiné nám naopak ukázaly, jakou cestou nejít. V obou zápasech jsme měli horší první poločasy a obecně vstupy do zápasů, což je poznatek, se kterým budeme chtít také pracovat. V pondělí odjíždíme na herní soustředění do Blšan, kde budeme v přípravě pokračovat. Zde máme typologicky jiné zápasy, tentokrát s divizními týmy dospělých, které by nás měly prověřit zase z jiné stránky.