• B-tým

• 11.07.2023

B-tým zahájil letní přípravu

V Kolodějích u Prahy začala příprava našeho B-týmu na novou sezonu.

V pondělí 10. července 2023 na prvním tréninku B-týmu přivítal trenér A. Majer se svým asistentem T. Kubánkem a s trenérem brankářů T. Obermajerem třiadvacítku hráčů, kteří se, již tradičně, rekrutovali jednak z předchozího kádru B-mužstva, které v uplynulém ročníku ČFL, skupiny A skončilo na 11. místě, dále z družstva dorostu U-19, které na jaře 2023 uhájilo příslušnost v nejvyšší republikové dorostenecké soutěži a dále z nových tváří mimo klub FK Dukla Praha, které budou usilovat o zařazení do kádru B-týmu pro podzimní část ročníku 2023-2024.

Na závěr úvodního týdne přípravy sehraje rezervní tým Dukly dva zápasy na turnaji v Českém Krumlově, poté bude následovat týdenní herní soustředění v Blšanech, kde na závěr sehraje přípravné utkání s týmem FK Ústí nad Labem. V dalším týdnu je pak naplánováno sehrání přípravného zápasu s B-týmem Slovanu Liberec a o víkendu před prvním kolem mistrovských zápasů pak s týmem SK Sparta Kolín, všechny týmy jsou účastníky ČFL, skupiny B.

O prvním srpnovém víkendu pak již sehraje 1. kolo mistrovské soutěže ČFL, sk. A na hřišti FC Slavia Karlovy Vary.