• Klub

• 05.07.2023

Vedení klubu zve fanoušky Dukly na předsezónní besedu

Milé Duklačky, milí Dukláci a milá Dukláčata, zveme Vás na setkání s představiteli klubu! Sejdeme se v úterý 18. července v 17:00 v naší Klubovně na Julisce.

Dne 23. července odstartujeme novou sezónu a cíle jsou ty nejvyšší. Ještě před začátkem dalšího ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se ale chceme s Vámi opět v přátelské atmosféře setkat, posedět a podebatovat. Těšit se můžete na trenéra Petra Radu, výkonného ředitele Tomáše Mejzra a předsedu představenstva Ing. Bohumila Pauknera.

Témata diskuze nejsou předem daná, a tak samotný průběh setkání bude záviset především na Vás a Vašich dotazech či námětech. Na setkání bude zajištěno malé občerstvení, káva i čaj. Těšíme se na Vás!

Vzhledem k omezené kapacitě Klubovny je nutné svou účast předem potvrdit na e-mailové adrese bartosek@fkdukla.cz.