• Klub

• 22.06.2023

Probíhá prodej permanentek na sezonu 2023/24

Zajistěte si své místo na Julisce včas! Spustili jsme předprodej permanentek na sezonu 2023/24 za časově omezenou výhodnější cenu. Permanentky zajišťují svým držitelům vstup na všechna domácí utkání FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY i zápasy domácího poháru. Do sezóny vstoupíme už zanedlouho, tak s nákupem neváhejte.

K nové sezoně patří i nový design našich permanentek. Při jejich tvorbě jsme se inspirovali i letošním jubileem, kdy oslavíme 75 let od založení klubu. Na permanentkách vás v komiksové podobě čeká Josef Masopust, Ivo Viktor, Günter Bittengel nebo Miloslav Jícha, tedy legendy naší minulosti i současnosti.

S ohledem na zvyšující se ceny prakticky všech vstupů jsme i my nuceni jít s cenami nahoru. V rámci předprodeje, který bude trvat od 22.6. do 16.7., budou standardní permanentky ke koupi za cenu 1600 korun; zvýhodněné poté za 1200 korun (pro členy fanklubu, obyvatele Prahy 6, studenty, důchodce a držitele průkazu ZTP). K mání budou samozřejmě také ty do V.I.P. a Sky Boxů, které zůstávají za stejné ceny - 5 000 korun, respektive 10 000 korun. Permanentky jsou v přeprodejové ceně dostupné na níže uvedeném odkazu.

Běžný prodej začne týden před ligou (17.6.) a ceny budou následující - standard za 1800 korun a zvýhodněná za 1400 korun

PERMANENTNÍ VSTUPENKY NA LIGOVÝ ROČNÍK 2022/2023

ONLINE PRODEJ

SOUHRNNÝ CENÍK (po konci předprodeje)