clanek-1
  • Klub

  • 22.05.2023

Staň se Dukláčkem a Duklačkou 2023

Pro nejmenší zájemce se tradičně na konci května uskuteční fotbalové sportovní odpoledne - Staň se Dukláčkem a Duklačkou.

Klubové odpoledne, kde si kluci a holky vyzkouší mnohé sportovní disciplíny, je určeno ročníkům narození 2019 a 2018. Právě těmto ročníkům (dívky i 2017) bude od září patřit naše Školička. Naše Školička pro nejmenší je zaměřena na všesportovní rozvoj a vytvoření kladného vztahu k pohybu.

Na akci mohou dorazit i starší děti.
Děti ročníků 2017-2013 se mohou zapojit a následně dostanou informace, jak probíhá nábor v jejich ročníku, případně rovnou kontakt na trenéra.
Děti ročníku 2012 a starší se případně mohou bez přímé účasti na fotbalovém odpoledni informovat o náboru na kontaktu níže.

Přijďte si na stadion na Julisku zasportovat a zahrát fotbálek. Můžete se vyfotit nebo si plácnout s klubovým medvědem. Všemi aktivitami Vás provedou trenéři a trenérky naší mládeže, dále hráči a hráči z našich mládežnických kategorií, přítomni budou i hráči A týmu.
Na místě bude možnost zakoupení produktů z našeho Fanshopu a bude otevřen bufet.

Sejdeme se v úterý 30. května 2023 v 16:30 u sochy Josefa Masopusta před areálem Juliska (Na Julisce 28).
Co s sebou? Sportovní oblečení a obutí. Ukončení akce cca po 18 hodině.

Předregistrace ZDE.
Předregistrace není podmínkou účasti. Slouží k usnadnění "papírování" na místě a k následné komunikaci a zaslání informací po akci.

Těšíme se na Vás a Vaše děti!

KONTAKT:
V případě dotazů se obraťte na koordinátorku mládežnických akcí:
Maruška Havlasová, 732 649 888, havlasova@fkdukla.cz