clanek-1
  • Fanoušci

  • 17.04.2022

Rozlučka fanoušků se sezonou. Fanklub znovu pořádá dukláckou dokopnou

K příležitosti posledního utkání základní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY v Drnovicích proti Vyškovu organizuje náš fanklub tradiční dukláckou dokopnou. Ta se uskuteční ve dnech 13.-15. května v rekreačním středisku obce Suchý na Moravě.

Ubytování je zajištěno ve čtyřlůžkových chatkách v autokempu, více ZDE. V sobotu dopoledne naplánoval fanklub utkání v malé kopané na travnatém hřišti s místní SK Viktoria, pak je na programu přesun do Drnovic, kde Dukla nastoupí od 17:00 proti Vyškovu.

V plánu během celého víkendu je posezení u ohně, opékání buřtů, výlety po okolí a samozřejmě také společné bilancování celé sezony. Části dokopné se zúčastní také vedení klubu.

Pro všechny bude nachystán zdarma účastnický suvenýr.

Vaši účast je nutné nahlásit do 25. dubna. Kdo si účast závazně slíbenou navíc zabukuje složenou zálohou 250 Kč na osobu na noc na účet Dukla klubu 43-8404560297/0100, bude mít přednost.

Nebude-li zájem alespoň 10‒15 lidí, nebude dokopná, a zaplacené zálohy celé vrátíme. Bude-li zájem, budeme program a organizaci zpřesňovat dle stavu přípravy a včas vám potřebné sdělíme. Vůdčí hlavou dokopné je Martin Štěpánek, člen výboru Dukla klubu (martinstep@seznam.cz, 607524279). Psát lze i na fanklub@fkdukla.cz, nebo fanklubfkd@seznam.cz, a telefonicky možno ve věci kontaktovat kohokoliv z výboru Dukla klubu.