• U12

• 13.05.2016

Mladší žáci U12 přivezli z Ondrášovka Cupu krásné 4. místo

Čtvrtý ročník Ondrášovka Cupu pro kategorii U12 proběhl o víkendu 7. - 8. května 2016 v Hlinsku. V konkurenci 16 týmů skončil tým Dukly na 4. místě hned za týmy Baníku Ostrava, Hradce Králové a Teplic.

Ondrášovka Cup, projekt Fotbalové asociace České republiky a Ondrášovky zaměřený na kategorie od 8-13 let věku. Pohár, ve kterém se od jeho vzniku v roce 2013 představilo přes 176 týmů. 582 zápasů, které odvysílala TVcom, a které měli více než 110 000 zhlédnutí.

Turnaje se zúčastnili tito hráči: Sádlo - Tomeček D., Tomeček M., Hunal, Ungerman, Špatenka, Břeh, Babka, Procházka, Hübl, Novotný, Kratochvíl, Bačinský, Pavlovský, Hauser.

Výsledky utkání

FK Dukla Praha – FC Zbrojovka Brno 2:0 (Břeh, Hunal)
FK Dukla Praha – FK Pardubice 1:0 (Hübl)
FK Dukla Praha – FK Jablonec 4:3 (Pavlovský 2x, Kratochvíl, Hübl)
FK Dukla Praha – MFK Vítkovice 0:1
FK Dukla Praha – SK Sigma Olomouc 4:2 (Babka 3x, Hauser)
FK Dukla Praha – SK Dynamo České Budějovice 0:1
FK Dukla Praha – SK Slavia Praha 3:0 (Pavlovský 2x, Hübl)
FK Dukla Praha – FK Teplice 0:0
FK Dukla Praha – FC Hradec Králové 1:3 (Bačinský)
FK Dukla Praha – FC Baník Ostrava 1:3 (Břeh)
FK Dukla Praha – FC Hlinsko 2:0 (Novotný, Špatenka)

Trenér Jaroslav Žipaj: „Na skvěle obsazeném a výborně zorganizovaném turnaji v Hlinsku jsme se prezentovali velmi dobrou hrou a získali tak další cenné zkušenosti. Z jedenácti utkání, která jsme tam v průběhu dvou dnů odehráli, jsme herně devět z nich zvládli velmi dobře. Nevyhnuli jsme se ani slabším momentům, z kterých jsme se ale vždy dokázali poučit a kluci pokaždé zareagovali zlepšeným výkonem. Potěšila i slušná porce 18 branek, na kterých se podílelo až 10 kluků. Velice pozitivní také bylo, že herní situace, na kterých v poslední době více pracujeme v tréninku, kluci dokázali kvalitně řešit i v těchto těžkých utkáních.“

Konečné umístění

1. FC Baník Ostrava
  2. FC Hradec Králové
  3. FK Teplice
  4. FK Dukla Praha
  5. FC Zbrojovka Brno
  6. SK Sigma Olomouc
  7. FC Hlinsko
  8. SK České Budějovice
  9. SK Slavia Praha
  10. FK Jablonec
  11. FK Pardubice
  12. FK Mladá Boleslav
  13. FC Vítkovice 1919
  14. AC Sparta Praha
  15. FK Příbram
  16. FC Vysočina Jihlava

Fotogalerii z celého turnaje si můžete prohlédnout zde.