PORTRÉTY Z JULISKYDavid Bezdička

VÝJEZDY DUKLA KLUBU

FK DUKLA Praha ve spolupráci s DUKLA KLUBEM, organizuje zájezdy k venkovním utkáním ePojištění.cz ligy.

AKTUÁLNÍ ZÁJEZD

FK TEPLICE - FK DUKLA PRAHA
Informace k zájezdu

Datum zájezdu: 5. 8. 2017

Čas odjezdu: 15.15 hod.

Místo odjezdu: stanice metra B - Černý Most

Čas výkopu: 17.00 hod.

Cena: pro členy DUKLA KLUBU: 100,- Kč

pro ostatní: 150,- Kč

Platba za zájezd

Platbu za zájezd je možné provést dvěma způsoby:

• hotově
    a) Při předchozím domácím utkání, složením hotovosti do rukou pověřeného člena DUKLA KLUBU,
    b) při nástupu do dopravního prostředku.
  • bezhotovostním převodem

Bezhotovostní platbu je potřeba provést na účet číslo  43-8404560297/0100.

Jste-li členem DUKLA KLUBU, jako variabilní symbol vyplňte část svého členského čísla před lomítkem.

Příklad: celé členské číslo je 382/2013, potom variabilní symbol je 382.

Pokud členem DUKLA KLUBU nejste, vyplňte jako variabilní symbol číselnou řadu 1234, případně jinou kombinaci čtyř čísel.

Do zprávy pro příjemce uveďte vždy své jméno a příjmení.

Pokud pojedete na zájezd vlastním dopravním prostředkem a jste ochotni poskytnout v tomto dopravním prostředku místo jiným účastníkům zájezdu, neplatíte. Viz "Zvolený způsob platby" ve formuláři dole.

Pozor: Uzávěrka bezhotovostních plateb je vždy ve středu před utkáním. Pokud do tohoto dne nestihnete odeslat peníze na účet, je potřeba se domluvit na telefonu  775 491 191.

Když jsme do severočeského lázeňského města jeli naposledy, začínalo sparné léto, rozhodnuto nebylo o titulu ani o našem konečném umístění, a v ochozech jsme prožili nejen loučení Štěpána Vachouška, ale také žlutovínovou euforii z Preislerova gólu v poslední minutě nastaveného času.

Aktuálně z kategorie

U12: Měsíční plán

9. 7. DU12 - 2019/2020

U8: Přátelské utkání

2. 10. Kategorie U8 odehraje u příležitosti výročí 70 let od založení Dukly Praha přátelské utkání s SK Český Brod. Zápas se bude konat v sobotu 6. října od 12.00 na hřišti v Českém Brodě, ulice Sokolská 895.

U11: Podzim 2008

3. 9. tréninkový plán