PORTRÉTY Z JULISKYFilip Rada

ČASOVÝ HARMONOGRAM POBYTOVÉ KEMPY - CHOTÝŠANY

• nástup - NEDĚLE 14:00-14:45, slavnostní zahájení pro děti a rodiče 15:00
  • ukázkový trénink PÁTEK cca od 9:30 (rodiče účastníků budou informováni při zahájení)
  • ukončení - slavnostní zakončení PÁTEK 11:30 (bez oběda - změna oproti minulým rokům)
  • ČASOVÝ HARMONOGRAM PŘÍMĚSTSKÉ KEMPY - RUZYNĚ

• nástup denně  8:15-8:30 (pondělí 7:45-8:15)
  • slavnostní zahájení - PONDĚLÍ 8:30
  • vyzvedávání denně 15:45-16:00
  • slavnostní zakončení - PÁTEK 16:00
  • děti dostanou oběd a svačinu, pitný režim je zajištěn po celý den
  • CO MŮŽETE NA NAŠICH DUKLAKEMPECH OČEKÁVAT?

• Osobní přístup
  • Kvalifikované a zkušené trenéry a trenérky z mládeže FK Dukla Praha a kvalifikovaný zdravotní dozor.
  • Na každý kemp je připraven tréninkový program speciálně pro brankáře pod vedením zkušených trenérů z brankařské školy FK Dukla Praha.
  • Tréninkový program je zaměřen nejen na fotbalový rozvoj, ale vyváženě i na osobní.
  • Celokempový program je doplněn o dobrodružné hry v přírodě, klade se důraz na spolupráci a zážitky.
  • Mimofotbalové aktivity – nohejbal, bazén, tenis, discgolf, olympijské hry, besedy, bojovka a další.
  • Děti se mohou těšit na kempové triko a trenky v tradičních barvách Dukly, duklácké ponožky a štulpny, míč ve velikosti přiměřené jejich věku, náramek, kempovou fotku, týmovou fotku, hráčské kartičky, pamětní list, …
  • Trénink s patronem kempu - Günterem Bittengelem (pobytové kempy), Petrem Malým (příměstské kempy).
  • Fanshopový stánek při zakončení kempu.
  • Přítomnost maskota našeho klubu – medvěda.

Aktuálně z kategorie

U12: Měsíční plán

9. 7. DU12 - 2019/2020

U8: Přátelské utkání

2. 10. Kategorie U8 odehraje u příležitosti výročí 70 let od založení Dukly Praha přátelské utkání s SK Český Brod. Zápas se bude konat v sobotu 6. října od 12.00 na hřišti v Českém Brodě, ulice Sokolská 895.

U11: Podzim 2008

3. 9. tréninkový plán