PORTRÉTY Z JULISKYDaniel Souček
    FANSHOP

Organizační tým

Maruška Havlasová

koodinátorka kempů

havlasova@fkdukla.cz
732 649 888 

Petr Fišar Günter Bittengel Petr Malý

člen přípravného týmu

patron pobytových kempů

patron příměstských kempů



Pořadatel

FK Dukla Praha ženy, z.s.
Za Hládkovem 680/12
169 00 Praha 6
IČ: 03622533
ve spolupráci s:
Fotbalový klub DUKLA Praha, spolek
a FK DUKLA Praha a.s. jako patronem akce


Trenéři

(T - trenér, B - trenér brankářů, A - asistent, Z - zdravotník, K - koordinátor)

Obsazení Duklakempy 2019      
I.turnus II.turnus III.turnus
Pavel Papež (K)
Sedláček Pavel (T)
Večeřa Tomáš (T)
Drozd Matěj (T)

Třešňáková Alice (Z)
Babača Martin (K)
Dobrovolný Jan (T)
Ježek Jakub (T)
Vladyka Tomáš (T)
Forejt Zdeněk (T)
Kowolowski Jakub (T)
Liga Tomáš (T)
Košatková Zuzana (T)
IV.turnus V.turnus VI.turnus
Ježek Jakub (T)
Papež Pavel (T)   
Šplíchal Matěj (T)
Havlas Ondřej (B)
 
Hynková Olga (K + Aktivity)
Vladyka Tomáš
Šplíchal Matěj (T)
Ježek Jakub (T)
Vladyka Tomáš

Obsazení Duklakempy 2018    
I.turnus II.turnus III.turnus
Drozd Matěj (T)
Havlas Ondřej (T)
Papež Pavel (T)
Sedláček Pavel (T)
Tkachenko Dmitrij (T)    
Ferreira Victor (T)

Havíř Radomír (B)
Třešňáková Alice (Z)
Dobrovolný Jan (T)
Janoušek Adam (T)
Urbanec Matyáš (T)
Paňák Michal (T)
Mažári Patrik (T)
Vladyka Tomáš (T)

Průša Vojtěch (A)

Havlas Ondřej (B)
Kohoutová Ludmila (Z)
Forejt Zdeněk (T)
Kowolowski Jakub (T)
Košatková Zuzana (T)
Bernardová Michaela (T)  
Liga Tomáš (T)
Urbanec Matyáš (T)

Cizner Adam (A)
Žilinská Martina (A)

Havlas Ondřej (B)
Janková Jaroslava (Z)
IV.turnus V.turnus VI.turnus
Havlas Ondřej (T)
Masopust Jaroslav (T)
Papež Pavel (T)
Šplíchal Matěj (T)
Třešňák Petr (T)

Fojtíková Veronika (A)
Žilinská Martina(A)

Třešňáková Alice (Z)
Masopust Jaroslav (T)
Pavel Papež (T)
   Šplíchal Matěj (T)
Třešňák Petr (T)

A: Bubáková Štěpánka
Fojtíková Veronika
Pekárková Adéla
Žáková Tereza
Nováková Daniela
Ryndzak Tereza

Havlas Ondřej (B)
Třešňáková Alice (Z)
Kolomazník Michal (T)
Sedláček Pavel (T)
Šplíchal Matěj (T)
Senická Karolína (T)
Halamová Dana (T)

Havlas Ondřej (B)

    

Třešňáková Alice (Z)

Obsazení Duklakempy 2017 
I.turnus II.turnus III.turnus
Drozd Matěj (T)
   Havlas Ondřej (T)
Papež Pavel (T)
Sedláček Pavel (T)
Tkachenko Dmitrij (T)
Večeřa Tomáš (T)

Havíř Radomír (B)

Třešňáková Alice (Z)
Petr Popovič - koordinátor
Kulvajt Tomáš (T)
Mančál Karel (T)
Mažári Patrik (T)
Urbanec Matyáš (T)
Ferreira Victor (T)
Třešňák Petr (T)

Absolín Vojtěch (B)

Janková Jaroslava (Z)
Dobrovolný Jan (T)
Forejt Zdeněk (T)
Novotný Jindřich (T)
Havlas Ondřej (T)
Kowolowski Jakub (T)
Košatková Zuzana (T)

Frolíková Gabriela (B)

Malát Martin (Z)
IV.turnus V.turnus VI.turnus
Dobrovolný Jan (T)
Frolíková Gabriela (T)
Havlas Ondřej (T)
Mančál Karel (T)
Urbanec Matyáš (T)
Veselá Linda (T)
Třešňák Petr (T)

Hladký Dominik (B)

Malát Martin (Z)
Daniel Dufek (T)
Havlas Ondřej (T + B)
Halamová Dana (T)
Papež Pavel (T)
Senická Karolína (T)  
Šplíchal Matěj (T)

Ferreira Victor (A)
Čureja Tomáš (A)

Třešňáková Alice (Z)
Daniel Dufek (T)
Frolíková Gabriela (T)
Halamová Dana (T)
Sedláček Pavel (T)
Veselá Linda (T)
Třešňák Petr (T)

Štefan Jakub(B)

Krulichová Kristýna (Z)
Obsazení Duklakempy 2016
I.turnus II.turnus III.turnus
Ferreira Victor (A) 
Havlas Ondřej
Papež Pavel
Sedláček Pavel
Večeřa Tomáš
Vladyka Tomáš
Tkachenko Dmitrij
 
Havíř Radomír (B)

Třešňáková Alice (Z)
Ferreira Victor (A)
Forejt Zdeněk
Havlas Ondřej
Kowolowski Jakub
Košatková Zuzana
Novotný Jindřich (A)
Polák Richard
Vladyka Tomáš
    
Švihel Dominik (B)

Třešňáková Alice (Z)
Dobrovolný Jan
Janoušek Adam
Lukáš Adam
Mančál Karel
Sůrová Maruška
Třešňák Petr (A)

Hladký Dominik (B)

Třešňáková Alice (Z)
IV.turnus V.turnus VI.turnus
Dobrovolný Jan
Havlas Ondřej
Mančál Karel
Urbanec Matyáš
Třešňák Petr (A)

Hladký Dominik (B)

Havlasová Marie (Z)

Frolíková Gabriela
Kowolowski Jakub
Malý Petr
Mančál Karel
Mažári Patrik
Sedláček František
Urbanec Matyáš
Ludvíček David (A)
Ferreira Victor (A)
Čureja Tomáš (A)
Švarc Jiří (A)
Verbík Jan (A)
Peak Sebastian (A)

Hladký Dominik (B)
Třešňáková Alice (Z)
Dufek Daniel
Frolíková Gabriela (A)
Havlas Ondřej
Papež Pavel
Sedláček Pavel
Tkachenko Dmitrij
Veselá Linda (A)
Vladyka Tomáš
Ferreira Victor (A)
Čureja Tomáš (A)
Švarc Jiří (A)

Švihel Dominik  (B)

Třešňáková Alice (Z)
 

Fotogalerie


Partneři klubu